[pomoc]gorivo ne pojavljuje se

Započeo davidkosic, Novembar 05, 2011, 00:53:50 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: gtarp-gf
Detaljan opis problema: ocu da mi se gorivo pojavljuje na svakih 7 sekundi namestio sam ono sto u gf ima Gorivo: pa ono crveno na sredini ali to se samo pojavljuje kada ima malo goriva a ocu na svakih 7 sekundi evo ja cu vam dam kod ja sam to pokuso ali ne pojavljuje se a vi to vidite staje problem unapred hvala :)
Dio skripte: /
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): /

KOD:
CHECK GAS
public CheckGas()
{
new string[256];
for(new i=0;i<MAX_PLAYERS;i++)
{
    if(IsPlayerConnected(i))
        {
            if(GetPlayerState(i) == PLAYER_STATE_DRIVER)
            {
        new vehicle = GetPlayerVehicleID(i);
        if(Gas[vehicle] >= 1)
    {
        if(Gas[vehicle] <= 10)
    {
    PlayerPlaySound(i, 1085, 0.0, 0.0, 0.0);
    if(gGas[i] == 0) {
    GameTextForPlayer(i,"~w~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~Goriva ti ima malo!",5000,3);
}
    }
        if(gGas[i] == 1) {
        if(IsAPlane(vehicle) || IsABoat(vehicle) || IsABike(vehicle) || IsAHarvest(vehicle) || IsADrugHarvest(vehicle) || IsASweeper(vehicle))
        {
      format(string, sizeof(string), "~r~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~Gorivo:~w~ N/A");
}
else
{
                        format(string, sizeof(string), "~r~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~Gorivo:~w~ %d%",Gas[vehicle]);
}
      GameTextForPlayer(i,string,15500,3); }
if(IsAPlane(vehicle) || IsABoat(vehicle) || IsABike(vehicle) || IsAHarvest(vehicle) || IsADrugHarvest(vehicle) || IsASweeper(vehicle) || engineOn[vehicle] == 0) { Gas[vehicle]++; }
              Gas[vehicle]--;
    }
    else
            {
              NoFuel[i] = 1;
              TogglePlayerControllable(i, 0);
        GameTextForPlayer(i,"~w~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~~n~Nema vise goriva ukucaj /exit da izadjes ili stisni F",1500,3);
}
}
    }
}
return 1;
}


CHECK GAS TIMER


checkgastimer = SetTimer("CheckGas", 6000, 1);


staje problem ne razumem?