[Balkan Elite] Otvaranje servera u Nedjelju 20h

Započeo ѕєуzιι¢н™.amx, Oktobar 16, 2011, 15:24:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Paco


Paco

Evo jedna slika al njoj ima jedno 2mjeseca

Ovo je nesto kao vojna baza i ovu raketu ispalis itd ima mnogo komandi!

Edit:Evo jos jedna:
Poslednja Izmena: Oktobar 22, 2011, 22:43:07 POSLE PODNE od Paco

Citat: !вÑ"!ρα¢σ_ѕιχχ poslato Oktobar 22, 2011, 22:36:09 POSLE PODNE
Evo jedna slika al njoj ima jedno 2mjeseca

Ovo je nesto kao vojna baza i ovu raketu ispalis itd ima mnogo komandi!

Edit:Evo jos jedna:

Ko je pravio ovo?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Paco

ovo smo nasli na nekom forumu ali ovo je davno bilo ovo vise neamo
Poslednja Izmena: Oktobar 28, 2011, 16:22:34 POSLE PODNE od !вє!ρα¢σ_ѕιχχ

...Neno...

Citat: Gotti747 poslato Oktobar 28, 2011, 15:30:16 POSLE PODNE
Citat: !вÑ"!ρα¢σ_ѕιχχ poslato Oktobar 22, 2011, 22:36:09 POSLE PODNE
Evo jedna slika al njoj ima jedno 2mjeseca

Ovo je nesto kao vojna baza i ovu raketu ispalis itd ima mnogo komandi!

Edit:Evo jos jedna:

Ko je pravio ovo?
to je pravio onaj sto je napravio hillside race,nemogu se sjetit imena..on i neki njegov drug

sretno..

Guedes, moj drug :D (Zajedni sa Draxom), inace ja sam sa Guedesom igrao na The Fake serveru i bio na njeogovom i Kyosaurovom serveru dok je bio u beta fazi (venom freeroam), na zalost nisu ga otvorili :D Inace Pedro vise ne igra SA:MP :)

A postavio sam pitanje da vidim oce li da odgovore kako treba ili da slazu da su oni pravili (sta ces ima svakakvih plagijatora danas) ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Paco

a sto bi lago kad nismo pravili ovo smo nasli nede i stavili ali to je davno bilo

Pa ne bi lagao, pitao sam samo da vidim hocete reci istinu ili ne, sa obzirom da ova skripta nije toliko poznata i zna je mozda par ljudi sa ovog foruma. :)

Nemoj nista shvatiti licno
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri