[Pomoc] Zcmd komande Balkan Nations

Započeo Mirnas_Tajic, Oktobar 23, 2011, 15:17:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

na Balak Nations ti se radi preko koamde /apostavi i sta hoces jos ako hoces lider
/apostavi lider [ID] [Broj org-e]
/apostavi admin [ID] [LVL admina]

I da ne nabrajam sta dalje vec rank, organizaciju nema sta nema
Pravim modove i FS-ove javite mi se na PM za drugo samo $$$$$$$$$

Mirnas_Tajic

Citat: Medis poslato Oktobar 23, 2011, 20:46:06 POSLE PODNE
na Balak Nations ti se radi preko koamde /apostavi i sta hoces jos ako hoces lider
/apostavi lider [ID] [Broj org-e]
/apostavi admin [ID] [LVL admina]

I da ne nabrajam sta dalje vec rank, organizaciju nema sta nema
da ali /apostavi i /aponisti nerade komande

Radi samo ti ne izbaci ime koje trebas stavit pogladj u skripti sta sve moze samo probaj eto ukucat /apostavi lider [Tvoj ID] [Broj org]
I radit ce ja isto editujem BN
Pravim modove i FS-ove javite mi se na PM za drugo samo $$$$$$$$$

Mirnas_Tajic

e napravio sam vidi u modu dje ti pise koji lvl treba stavi na lvl 1338 i taj lvl dadni sebi na srw i kad kucas /apostavi izbaci ti ono tako i na /aponisti :D

Nisam te skonto nista  :'(
Pricaj malo razumljivije
Pravim modove i FS-ove javite mi se na PM za drugo samo $$$$$$$$$

Mirnas_Tajic

vako kad odes do komande u GM:

ovako ti izgleda:                 [b]if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] == 1338)[/b]
{
SCM(playerid, COLOR_GRAD3,"{168BFF}INFO: {959561} /apostavi [ime] [ID/DeoImena] [kolicina]");
SCM(playerid, WHITE, "{3EFF9F}Dostupno: {A2FFD0}posao, zatvor(vrijeme), mute(vrijeme), kredit(mob), brMoba");
SCM(playerid, WHITE, "{3EFF9F}Dostupno: {A2FFD0}organizacija, kuca, firma, sfirma, tutorijal");
return 1;
}


ovo sto sam ti stavio u Bold tako iti stavi da ti trazi lvl 1338 taj lvl admina!

Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Mirnas_Tajic

 ajde sad mi jos treba komanda /a u Zcmd znal je neko poslozit i jos ovo da napravim i mod je bez bugova

Citat: Mirnas_Tajic poslato Oktobar 23, 2011, 21:59:50 POSLE PODNE
ajde sad mi jos treba komanda /a u Zcmd znal je neko poslozit i jos ovo da napravim i mod je bez bugova
Pogledaj u temi Korisne komande tu imas...