[POMOC] kako napraviti ovo

Započeo Marley, Oktobar 06, 2011, 18:39:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Marley

jel moguce na kucnom serveru nastimati da ljudi mogu igrati bez hamacija i onih sranja kao kad hostam,ako ikako moze recite mi pls nebih bas da hostam placa se
net router mi je
Billion
Model Name   BiPAC 7401VGPR4
Poslednja Izmena: Oktobar 06, 2011, 18:40:51 POSLE PODNE od Marley

mozes, moras otvoriti portove, imas na forumu kako....
ukljucis samp_server.exe i das frendovima IP adresu i onda se oni mogu spojit... ;)

Marley

Citat: KombinatoR poslato Oktobar 08, 2011, 16:42:12 POSLE PODNE
mozes, moras otvoriti portove, imas na forumu kako....
ukljucis samp_server.exe i das frendovima IP adresu i onda se oni mogu spojit... ;)
e jel mozes dat liink sve sam pregledo nisam naso nigde :P
ili bolje ako ima neki free hosting da mi das link za nj ;)
Poslednja Izmena: Oktobar 09, 2011, 14:58:13 POSLE PODNE od Marley

Ja msm da free host za samp uopste nepostoji,a kucni server je opet losa ideja jer ce ti se svaki dan mijenjati ip adresa osim ako nemas staticku(a neverujem da imas)..Znaci ako otvaras server nema ti druge nego da platis  ;) ;) ;)
Ne igram SA:MP vise..

Marley

Citat: Prije sam se lozio na Slasha poslato Oktobar 11, 2011, 06:44:15 PRE PODNE
Ja msm da free host za samp uopste nepostoji,a kucni server je opet losa ideja jer ce ti se svaki dan mijenjati ip adresa osim ako nemas staticku(a neverujem da imas)..Znaci ako otvaras server nema ti druge nego da platis  ;) ;) ;)
imam staticku nesekiraj se ti samo sto neznam otvorit na kucnom da i ljudi mogu igrat

Ja sam to nastimao bez portove,samo sam u .cfg postavio lanmode 1.I drugovi mi igraju,problem mi je jedino IP adresa koja se mijenja.Racunar mi ima dobru konfiguraciju,tako da im i ne lagga.Ako ti bude jos nesto trebalo,tu sam.
It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it.

Citat: Marley poslato Oktobar 11, 2011, 09:33:39 PRE PODNE
Citat: Prije sam se lozio na Slasha poslato Oktobar 11, 2011, 06:44:15 PRE PODNE
Ja msm da free host za samp uopste nepostoji,a kucni server je opet losa ideja jer ce ti se svaki dan mijenjati ip adresa osim ako nemas staticku(a neverujem da imas)..Znaci ako otvaras server nema ti druge nego da platis  ;) ;) ;)
imam staticku nesekiraj se ti samo sto neznam otvorit na kucnom da i ljudi mogu igrat


Use Google be smart(ako se tako pise xDD)
Ugl. samo malo progooglaj i naci ces sigurno  ;) ;) ;)
Ne igram SA:MP vise..