Afrika DeathMatch 7.10.2011 18:00

Započeo Ne zovi, Oktobar 06, 2011, 20:12:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mama me nije naucila pristojnosti!
Poslednja Izmena: Oktobar 07, 2011, 15:51:06 POSLE PODNE od Dude

Sergio_Don

Samo da navedem da Ja i Gonss nemamo nista s tim modom, mi smo dali Game Hosting i forum, ostalo je sve na njima, ako bude nekih problema javite se njima ne nama jer smo mi stvarno prezauzeti sa RP modom Hvala!

Sretno vam :D
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Aj' srećno vam, nadam se da će uspjet' server! :))

Sretno.....
:D
Vratio sam se ponovo ocekjute novi server...




hahahaah, dali ste klincima da vam vode server, al ovo su stvarno djeca od 10 godina... braca od don helpa... hahahahh

Citat: Dude poslato Oktobar 07, 2011, 10:54:30 PRE PODNE
hahahaah, dali ste klincima da vam vode server, al ovo su stvarno djeca od 10 godina... braca od don helpa... hahahahh
Ja nisam bio za ovo, pošto sam provalio da ne zna ni warninge da sredi na SVOM modu. Ali neka ga, videćemo kako će se ovo završiti :)

Dude molim te mrs sa ove teme nitko te nije zvao....ti nevjerujes za  DM jer cemo pretuc tvoj VELIKI CH DM necete nam ni do koljena bit zato izadji sa ove teme nemoj da ja ulazim u tvoje teme od CH-a?

Citat: Ne zovi poslato Oktobar 07, 2011, 15:47:58 POSLE PODNE
Dude molim te mrs sa ove teme nitko te nije zvao....ti nevjerujes za  DM jer cemo pretuc tvoj VELIKI CH DM necete nam ni do koljena bit zato izadji sa ove teme nemoj da ja ulazim u tvoje teme od CH-a?

odlicno sad ide cenzura na sve sto ima veze s afrikom! a tebi gonns i ostalima preporucujem da se raspitate s kim radite! znas kak se kaze, s kim si, takav si!