Pomoc?

Započeo nastoe, Februar 07, 2010, 23:00:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

nastoe

Slusajte ovo, bio sam na orginalnom forumu od sampa i reliso sam svoj FS ovaj sa vozilima i  napisao sam da je to edit od vehicles koji se ima u svakom scriptsfiles folderu i nisam stavio pravog autora jer neznam ko je, samo sam napisao this is edit of scriptfiles/vehicles i dobim BAN -.-, koja gamad mogo mi je bar warn dat i pobrisati post a ne me banati, jer iko zna jer to privremeni ban, ako je koliko dugo i ako zna iko E-mail od nekog admina...Hvala svakom na bilo kakvom savjetu jer fkt nije fer jer sam napisao da je edit, i tu sam isto napisao samo sta nisam napisao autora jer neznam ko je....Hvala
Poslednja Izmena: Februar 07, 2010, 23:02:25 POSLE PODNE od ExtremePower

Neverujem da si pojeo Bananu zauvek  ;D Ali ko zna sve je moguce!!!

nastoe

najgore mi je imo sam neke dogovore sa skripterima da cemo poceti raditi jednu admin skriptu :( a sada ce mi sve propasti ali ja mislim da je to ban na 2 dana, ko da sam nezz. sta napravio a ljepo sam napisao crvenim slovima this is edit of.... :@

Pa care trebo si lepo da uzmes msn, bilo sta da bi mogli da se dogovorite a ne tako  ;D
Poslednja Izmena: Februar 07, 2010, 23:37:28 POSLE PODNE od _JoKeR_

nastoe

hah, nisam ovekivao da ce se to dogoditi...  :-\

iYoko

Pa registriraj se na novom nicku i IP adresi.

nastoe


Citat: ExtremePower poslato Februar 08, 2010, 09:15:49 PRE PODNE
neznam mijenjati IP

Samo resetiraj ruter, ako imas dinamicnu ip adresu...

nastoe

rasestiro sam, premjestao internet kabal u drugu rupu sve zivo nista i dalje sam bannan, imam win 7 pa ako mi neko moze pomoci oko mjenjanja IP-adrese

Citat: ExtremePower poslato Februar 08, 2010, 12:19:28 POSLE PODNE
rasestiro sam, premjestao internet kabal u drugu rupu sve zivo nista i dalje sam bannan, imam win 7 pa ako mi neko moze pomoci oko mjenjanja IP-adrese

Ljepo i jednostavno ides preko drugog preglednika...znaci ako si isao sa mozilom sad idi sa explorerom ali SE PONOVO REGAJ

Ako nece ici tako onda ide preko www.anonymouse.org tu ja idem kad sam banan

nastoe

hvala ti, aj barem to ali mi propadnu 450 posta moja  :'( ma koga j*** XD

iYoko

Da vam iskreno kazem, jer znam iz iskustva. Moderatori na sluzbenom SA-MP forumu su jako umisljeni i toliko imaju nepostovanja da ce prije banat nekoga sa 600 postova nego nekoga sa jednim. Jer ne zele imati konkurenciju...

nastoe

frajeri, da sam bar dobio obavjest neku na Email pa da znam na koliko sam banan ili bar nes, a ne ovako  >:(
Poslednja Izmena: Februar 09, 2010, 12:47:46 POSLE PODNE od ExtremePower

MrBaff

jesi ti siguran da si radi TOGA dobio ban?

Citat: [CC]iYoko poslato Februar 08, 2010, 22:04:36 POSLE PODNE
Da vam iskreno kazem, jer znam iz iskustva. Moderatori na sluzbenom SA-MP forumu su jako umisljeni i toliko imaju nepostovanja da ce prije banat nekoga sa 600 postova nego nekoga sa jednim. Jer ne zele imati konkurenciju...
konkurenciju u cemu? postovima? -.-'

iYoko

Da... Konkurenciju u postovima... Ma pusti budale...  :-\