[Savet] Slikanje

Započeo vlado_plavsic, Septembar 30, 2011, 13:37:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

vlado_plavsic

Zanima me da li je moguce  da se ovo napravi u MP.? (Mislim na ono da ako se slika automatski dobije pare.)

http://www.youtube.com/watch?v=oHHZ62S_WaE
Poslednja Izmena: Septembar 30, 2011, 14:19:00 POSLE PODNE od Vlado_Plavsic

moze ja sam to napravio nas kako je dobro a ima i tut za to

eo ti link:   http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=11453.0

samo dobro procitaj
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

vlado_plavsic

@danijel123, Nemoj da se pravis pametan . Ovo je pitanje da li moze da se napravi to , ne trebaq mi pomoc kako to da napravim -.-'
Poslednja Izmena: Septembar 30, 2011, 13:44:20 POSLE PODNE od Vlado_Plavsic

Krivi naslov teme, on može biti [Savjet] ili [Pomoć]! Promijeni to!

vlado_plavsic


Citat: Vlado_Plavsic poslato Septembar 30, 2011, 14:19:15 POSLE PODNE
Eto promenio.
ja msl da je moguce i to ovako recimo da si dosao na taj i taj kordinat,treba bi uraditi neki public s look-om(gledanjem na tu poziciju koju slikajes s pozicije slikavanja na poziciju sto slikajes(slicno kao i izrada camera sistema))
public bi ti imao svrhu:
-sluzio da provjerava tu akciju(slikavanje)-znaci dal si na toj poziciji i dal gledas na to i to(mozda pomocu SetPlayerFacingAngle(playerid, 270.0); da provjerava dal si okrenut na tu stranu)
-i napravis komandu da dobije fotoaparat
- i kad si to sve uradio onda moras napraviti da igrac kad stisne lijevi klik da se public ucita te provjeri jesi li ti zbilja tamo i tamo i dal si okrenut tu i tu.....nakon te provjere ti dobijes novac za sliku

ps.Ovo ti je prekomplicirano jer mislim da nemos definirat broj slika tako da ce on moci dobijat novca koliko mu srce zeli,plus svaka mu se ta slika sava-a na komp kao i kod SinglePlayera
Izgubit ces dosta vremena dok skontas...
Ako igdje grijesim ispricavam se...
Poslednja Izmena: Septembar 30, 2011, 19:47:50 POSLE PODNE od Ante_Street
Trazim "Profesionalnog Skriptera" da mi napravi jednu stvar,cijena nebitna nek mi se javi na pm....trazim lika koji zna raditi ne nekog pocetnika

Moguce je napraviti, OnPlayerKey...(...) napravi da proverava ukoliko je fotoaparat kao oruzje i da li je stisnut levi klik i ako jeste da ti prikaze taj text koji mozes naci na samp wikiju  ;)

Citat: MicroD poslato Septembar 30, 2011, 19:49:44 POSLE PODNE
Moguce je napraviti, OnPlayerKey...(...) napravi da proverava ukoliko je fotoaparat kao oruzje i da li je stisnut levi klik i ako jeste da ti prikaze taj text koji mozes naci na samp wikiju  ;)
Da al opet gubi dosta vremena na izradi(dok sve skonta) a i igrac ce moci dobijati beskonacno novca
Poslednja Izmena: Septembar 30, 2011, 19:51:56 POSLE PODNE od Ante_Street
Trazim "Profesionalnog Skriptera" da mi napravi jednu stvar,cijena nebitna nek mi se javi na pm....trazim lika koji zna raditi ne nekog pocetnika

vlado_plavsic

Hvala na odgovoru,Iskombinovacu nesto...Moze Lock/