[POMOC]Random Komanda

Započeo mayk, Septembar 30, 2011, 17:23:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:bu
Detaljan opis problema:Kako da napravim komanda /lopov i da dava random pari primer /lopov Izvadivte 2000$ 3000$ 5000$ 1000$ koga bankata se roba primer odis /robbank i vleguvas vo sefot i /lopov i vadis pari , ama da ne moze da spama i da zima sekogas pari koga ke se otvori sef on vleguva i /lopov zima kolko sto moze i 40-50k da se izvadi i na kraj da pise "Uspesno ja Ograbivte Bankata,Sefovite se Prazni sega begajte Policijata ve Goni !!!"
Dio skripte:
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=4542.0 - /robbank
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno)://

prvo te nista ne razumem a drugo kad vec imas taj tutorijal koji si dao sta oces da ti mi radimo ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

gotti on je makedonac ba nezna bas srpski nemoj mu zamerit
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Citat: danijel123 poslato Septembar 30, 2011, 18:28:08 POSLE PODNE
gotti on je makedonac ba nezna bas srpski nemoj mu zamerit

pa ne zameram mu al jednostavno kad ne razumem nesto onda ne razumem.. + sto ima i tutorijal i nzm sad sta mu jos treba :O
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri