[POMOC] Nece da se instalira novi mta

Započeo Frile, Septembar 14, 2011, 23:41:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav, skinuo sam novi mta ali imam problem kad hocu da ga instaliram dodje mi  skoro na pola i pojavi mi se neki prozorcic i u njega pise (BU) i ispod samo da pritisnem ok ja pritisnem ok i onda se pojavi prozor sa nekim erorima i tu ima abort try again i cancle, zna li neko do cega je problem.

verovatno ne dok ne postavis sliku errora..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


jesi skinia mta s njihove sluzbene stranice ili si nasa negdi na netu?? ako si ga nasa na netu vjerojatno je pun virusa i tih sranja i zato ti nece pa probaj skinit s sluzbene stranice...a ako si skinia s njihove stranice onda ti nebi zna u cemu je problem  ::)

Probaj da skines MTA sa sluzbene stranice
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Kako? Reci da bi i drugi znali ako naiÄ'u na isti problem.




ovaj setup sto skines moras da istaliras preko Run as administrator i onda nece biti tog erora