FactionGame [ www.faction-game.info ]

Započeo Vampire Diarie's, Septembar 02, 2011, 20:26:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

SoNNix

sta ste svi protif faction gamea pa ako snich misli vracat statse neka vraca,ali nakon nekog vremena kad se skupi igraa nek se napravi global i igra se normalno...bar ja mislim


To nije vidilo rpa..
Trebao si slikat sta ste radili pa onda /me /do a ne samo stojite bezveze onako... i jos ti vozis auto koji je to rp..
[/center]

Citat: [GG]Jeffrey poslato Septembar 11, 2011, 14:24:13 POSLE PODNE
To nije vidilo rpa..
Trebao si slikat sta ste radili pa onda /me /do a ne samo stojite bezveze onako... i jos ti vozis auto koji je to rp..

ma nisi me razumeo ovo je bilo u toku voznje nije stojao auto u mestu i jos nesto .. Tada smo se vracali sa RP-a bili smo RP-ali kod Bloods-a .. :) I naci vraccali smo se a ja ko gospoda kroz prozor gledam vidis da je otvoren pogledaj malo pazljivije  :D
Poslednja Izmena: Septembar 11, 2011, 14:56:45 POSLE PODNE od Johnny Costello


Citat: [GG]Jeffrey poslato Septembar 11, 2011, 14:24:13 POSLE PODNE
To nije vidilo rpa..
Trebao si slikat sta ste radili pa onda /me /do a ne samo stojite bezveze onako... i jos ti vozis auto koji je to rp..


Kod njeg je RP samo igranje na RolePlay serveru a to sta radis na serveru nije bitno  xD haha

+ mu je i chat  iskljucen :))

Citat: [EM] FyoDoR poslato Septembar 11, 2011, 16:45:31 POSLE PODNE
Citat: [GG]Jeffrey poslato Septembar 11, 2011, 14:24:13 POSLE PODNE
To nije vidilo rpa..
Trebao si slikat sta ste radili pa onda /me /do a ne samo stojite bezveze onako... i jos ti vozis auto koji je to rp..


Kod njeg je RP samo igranje na RolePlay serveru a to sta radis na serveru nije bitno  xD haha

+ mu je i chat  iskljucen :))

Gle , iskljucio sam  chat iz razloga zato sto je lepse slike i dok smo rpali pisao sam kod baze to nisam slikao , slikao sam samo ovo dok me je vozio kao gospodina a meni otvoren prozor i vozim se i gledam kroz prozor zar ti to nelici malo na RP ?? Nije rp samo da pises i koristis /me i /do vec i da iskazujes radnju delom ..

Server je super samo tako nastavite sve je dobro odradjeno samo jos igraci da dodju nadam se da ce biti sve ok...:D