Trebam pomoc oko SA-MP-a

Započeo SA-MP, Septembar 13, 2011, 22:02:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Izvinjavam se ako sam pogrijesio podforum.Ali trebam pomoc kada udjem u samp na naki srw sve je sivo okolo ulice kuce sve je sivo jedino ako pridjem onda se pojavi slika ili oko mene 2 metra se vidi sve normalno ostlao je sve sivo molim vas ako mozete pomozite mi kako da to napravim ili jeli treba sta u opcijama napraviti u gta
TRAZIM DOBROG SCRIPTERA KOJI CE SCRIPTATI SAMNOM SRW A JA CU PLACATI SRW I FORUM I BICE JOS 1338 ADMIN

Pogledaj u opcijama ja mislim da imas da nastimas udaljenost na kojoj ce se vidjeti slika. Nemam san andreas instaliran da to provjerim al pogledaj malo :)

Premešteno u pomoć oko SAMP Clienta

Jel imas dosta modova za vozila ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Nemam nikakvih modova imam gta srbija ubacen u san andreas pa sam mislio da to nesmeta pa sada reinstaliram gta pa cu skinuti pa instal da vidim oceli moci onda
TRAZIM DOBROG SCRIPTERA KOJI CE SCRIPTATI SAMNOM SRW A JA CU PLACATI SRW I FORUM I BICE JOS 1338 ADMIN

Fala bogu da nece zbog tog
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

Moze Lock.Rijesio sam problem reinstal sam gta san andreas i multy player i ponovo instal i sad radi super eto ako kome se tako desi da zna
TRAZIM DOBROG SCRIPTERA KOJI CE SCRIPTATI SAMNOM SRW A JA CU PLACATI SRW I FORUM I BICE JOS 1338 ADMIN

Problem je bio sigurno zbog vozila. Ubacio si previse vozila,

Citat: Informatika >3 poslato Septembar 14, 2011, 17:33:41 POSLE PODNE
Problem je bio sigurno zbog vozila. Ubacio si previse vozila,
Ne nego je do GTA Srbije,sje*e se interior na Srbiji i ne moze da se igra,kao sto je rekao ...