[pomoc] kako otvoriti port za antenu

Započeo Danijel96.pwn, Septembar 03, 2011, 22:52:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nikad nisam video neki tut kako otvoriti port za antenu

naprimer ja imam

antenu UBI-POE-24-5
kako da otvorim port za nju

svi stavljaju za rutere ali nigde za antenu !!!
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Preko antene se koristi Wirles tehnologija, i imaš statički IP tako da nema šanse za otvaranje portova, isti slučaj kao kod mene, služi se hamachijem jbg =)


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Citat: [A] Michael poslato Septembar 04, 2011, 11:04:09 PRE PODNE
Preko antene se koristi Wirles tehnologija, i imaš statički IP tako da nema šanse za otvaranje portova, isti slučaj kao kod mene, služi se hamachijem jbg =)
Nemas nista ni od hamachija niko nece da instalira hamachi da bi se konektovo na tvoj komp :S


Citat: MEXO poslato Septembar 04, 2011, 11:14:27 PRE PODNE
Citat: [A] Michael poslato Septembar 04, 2011, 11:04:09 PRE PODNE
Preko antene se koristi Wirles tehnologija, i imaš statički IP tako da nema šanse za otvaranje portova, isti slučaj kao kod mene, služi se hamachijem jbg =)
Nemas nista ni od hamachija niko nece da instalira hamachi da bi se konektovo na tvoj komp :S

Instalirat će možda 1-2 tvojih kolega koji će ti pomoći da testate nešto na serveru? Ne misliš valjda sa svog računara podizat neki server da bi usipio LOL.

OÄ'e ide jedan lock xD


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]