(POMOC)Prevodjenje servera, pitanje??

Započeo Contixo, Septembar 04, 2011, 14:21:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:GodFather 3.0
Detaljan opis problema:Pitanje za prevoÄ'enje servera, Vako ako nije problem pitanje u vezi WRONG CHANELL PASSWORD.Kako ovo prevesti ??
Dio skripte:PrevoÄ'enje
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):

Volio bih da ostane otvorena tema da vas mogu pitati kako nesto prevesti, posto trenutno se bavim prevodjenjem skripte.Hvala.

Evo ti savet: ako ne znas kako se na engleskom kazu neke osnovne reci tipa "password", "wrong" itd, onda bolje nemoj prevoditi mod jer ce ti oduzimati mnogo vremena da za svaku rec ides na Google Tr. , bolje skini neki vec prevedeni GF mod.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Prvo da znate nisam toliko retardiran da neznam koristiti google translate, ali on ne prevodi nesto kako treba, drugo znam sta je wrong, i sta je password, i trece vas pitam kako sve to treba izgledati, po google translateu prevodi : Pogrešno Chanell Lozinka

Pitam sta znaci ovo chanell, jeli to server, ili kanal neki xD, to vas pitam

@vannila, gotti nedijerajte ga :/
@Sadin ako nesta neznas prevest salji mi na PP ili na xf:karike

Citat: Paranoiaâ,,¢ poslato Septembar 04, 2011, 14:48:09 POSLE PODNE
@vannila, gotti nedijerajte ga :/
@Sadin ako nesta neznas prevest salji mi na PP ili na xf:karike
Hvala :D

Taj mod je vjerovatno vezan sa IRC i njegovim chanelima, kažem vjerovatno, i trebalo bi izgledati ovako: "Pogrešna lozika za kanal". Jer IRC radi sa tim "kanalima" =)


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]