[= BackSpace [SA:MP] DeathMatch Server = ]

Započeo Don_Vito, Januar 18, 2010, 21:53:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav.Zelio bih vam predstaviti server koji ce se vrlo skoro otvoriti.DeathMatch SA:MP server pod sponzorstvom gospodina trajka i mojim vodstvom.Mozda vam zvuci smjesno ili bilo sto drugo,mozda neki imaju lose ili podrugljivo misljenje i mozda neki imaju sasvim suprotne stavove od mene....Nebih u to ulazio, samo bih rekao da bi volio da prije komentiranja dodjete na server, vidite situaciju i onda pricate okolo.To bi bilo jako lijepo i posteno.No da ne duljim.Radi se o slijedecem.Nisam dosao po slavu nikakvu, nisam dosao po igrace CroHerzegovina DM-a, niti LG-a niti slicno...Nisam tu da razdvajam da ispravljam proslost svoju ili slicno.Htio sam otvorit opet server na kojem cemo se kao nekada moci zabaviti,na kojem ce se susresti netko od stare ekipe,starih prijatelja,na kojem cemo moci ponekad provesti one duge DeathMatcherske noci do ranih jutarnjih sati bez ikakve brige i bez pameti naravno heh.To ja zamisljam kao server, stari penls mode, obican edit pena , sa par novih stvari, ne pretjerano dobar niti pretjerano los, onako cisto obican , u cijem uredjenju svi mozemo zajedno i postepeno sudjelovati.Dakle server koji otvaramo cisto radi zabave i da se okupe ti svi momci ako je to moguce koji su nekada igrali DeathMatch servere. Nije problem , cim stigne CroHerzegovin DeathMatch koji se ocekuje i za ciji mode vjerujem da ce biti daleko napredniji od ovog koji cu vam ja ponuditi , zatvorit cemo server ako to bude potrebno , ako bude svadje zbog toga sto netko igra ovdje netko ondje...Opet napominjem ne zelim odvajati igrace nikako, zelim samo da se zabavimo , da zaigramo DM kao nekada prije, bez svadje, puno zreliji , ozbiljniji , razumniji i ludji dakako :D Stvarno sam oduljio ovo a da nista o serveru nisam napisao.Za pocetak klasika,bande , baze , stare lokacije,stare bande , i ako Bog da stara ekipica!Nista profesionalno nista posebno,mode obicni edit, onako na brzinu...Ako bude moguce oformio bih jedan scripting team samo za PEN s kojim bi doradjivali taj mode, ako treba i ovdje preko foruma ne sad ovisno o nasem forumu ali samo da se radi i da se uci . I tako polako bi se to sredjivalo, a ako bi sve to propalo kad bi se otvorio CH DM opet , nema veze , bitno da smo se zabavili , ponesto naucili i uzivali u SAMPU i igri kao sto smo to nekad znali...Toliko za sada,server se otvara ovih dana, updateati cu temu ako admini dozvole dan prije otvorenja i to je sve sto sam imao za reci.Hvala na citanju i vidimo se :)


Forum : http://www.backspace-gaming.info/index.php
Server IP :  188.72.202.107:7785


s Postovanjem , Don Vito a.k.a Hrvoje Josić


EDIT: Molio bih da se zakljuca tema, Hvala
Poslednja Izmena: Januar 18, 2010, 22:01:22 POSLE PODNE od Don_Vito

r4z0r

Da necitam ostatak texta posto znam kako ce zavrsit server xD.
Samo cu rec sretno tebi s tim sponzorom .. njegovi serveri su evo vec promjenuli 5 vlasnika , prvo par likova na CS u sto je i mene uvukao pa cod4 server koji je isto s boosterom propao pa evo sad i samp server .

Ali ako je vec samo za zabavu sve najbolje , navratim ! :)

Mene briga kako ce zavrsit , iskreno da ti kazem ne palim se vise na te fore sa slavom , nek ga gasi sutra, meni je cisto da se ja zabavim a i da se jos ljudi zabavi  ;D Samo jos jednom , barem na par sati da se sjetim starih vremena , da se provozam u sultanu onako sa ekipicom i eto onda nek gase i nek rade sta hoce , samo to jos jednom i mogu i umriet hehe  ;D

Moji serveri nisu imali valsnika ja nisam nista saradjivao sa boosterom,a sto se tice servera imao sam svoje ime pa sam sa croherzom i to je to i sada ovo xD to mi je zadnje ime sto cu promeniti i nisakim se vise ne upustam u planove !!!! sam svoj!!!!

r4z0r

Hahaha , super eto i mene tamo da vam kvarim zabavu xDD
Mislim gdje ce zabave bez mene ?? Vucem i teu tamo !

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Januar 18, 2010, 22:13:46 POSLE PODNE
Hahaha , super eto i mene tamo da vam kvarim zabavu xDD
Mislim gdje ce zabave bez mene ?? Vucem i teu tamo !

bilo bi liepo, pogotovo da me sad malo naucis skriptat , em sam zakrzljo em sam zastario, ja sam jos na 0.2 X verziji hahahaha  ;D

r4z0r

Hahaha .. ma i 0.3 nema nesto novih funkcija . Pa sve ti pise na forumu samo malo presurfas !
Lijepo ce biti suradjivat s tobom .. mislim zanimljivo hahahah :D

zao mi je samo imena Gospodnjega , tako ga puno spomenem dok skriptam , a jos sad kad me ti budes upucivao kako i sta, mislim da ce se BOG spominjati u svakoj drugoj rjeci hahaha  ;D


r4z0r

Citat: [BS]Hulk poslato Januar 18, 2010, 22:26:34 POSLE PODNE
Jel znate vi sta je msn???
Jedel' se to ?
Ma vito ne svaku drugu rjec .. nego svaku Boziju rjec hahah xD
Nego sredjivam vam novi zombie mod za cod4 server , zalosno da propada onakav server :)

Ludi Grad

Citat: Don_Vito poslato Januar 18, 2010, 21:53:33 POSLE PODNE
EDIT: Molio bih da se zakljuca tema, Hvala
LOCK.....i da dodam jos ovo......ukoliko se postuju pravila jos na ovom FORUMU!!!!!!

PRAVILA REKLAMIRANJA:

*Mozete otvoriti JEDNOM mjesecno temu na ovom forumu i na taj nacin reklamirati nove stvari na vasem serveru i sl.
*Ne smijete postati nikakve odgovore niti raditi refresh teme ili bump, nastojeci da vasa tema dode na vrh boarda, ukoliko zelite nesto izmijeniti mozete koristiti EDIT!
*Ne stavljajte vase reklame ukoliko IP vaseg servera pocinje sa:
192.168
169.254
10.
127.0
5.
To su interne IP adrese koje jedino mogu vidjeti korisnici vase LOKALNE MREZE (LAN), ostali ljudi na ovom svijetu nece moci pristupiti vasem serveru ukoliko vam IP pocinje sa gore navedenim brojevima!
*Nemojte postavljati reklame za servere koji su jos u izgradnji ili npr za test servere i sl.
*Ovaj forum dopusta koristenje Hrvatskog, Bosanskog, Srpskog i Slovenskog jezika, stoga postajte samo na ovim jezicima!
*Kada stavite oglas o serveru i taj oglas ne zakljucate, oglas vam se automatski brise, necemo citati nista iz opisa!
*Ne reklamirajte vaš server ako je ime servera npr: "Kosovo je Srbija" ili slićna imena.

Ukoliko imate prijedlog za izmjenu pravila obratite se na [email protected]
NAPOMENA: Dajemo si za pravo da u bilo koje vrijeme i bez objave promijenimo ova pravila ili napisemo potpuno nova!

LP,
    _MaX_PaYnE_
Poslednja Izmena: Januar 18, 2010, 22:59:54 POSLE PODNE od _MaX_PaYnE_