Ekvador RolePlay - 188.40.57.132:7808

Započeo Vampire Diarie's, Avgust 24, 2011, 20:32:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: EM|Tony aka Tinu_Tuna poslato Avgust 28, 2011, 09:01:25 PRE PODNE
Nisam vas nesto primetio na modu , ako sam pogresio ispravite me i navedite sta ste promenili.. koliko sam ja vidio Download Noxicus RolePlay , Open GM , zameniti noxicus sa ekvador , compilati gamemod , staviti na server

Dolaze nove mappe na update-u i nesto novo necemo da otkrivamo no dosta toga je promenjeno ne po mappama ali po necem drugom ..


UNBANOVANI SVI KOJI SU SINOC DOBILI BAN!!!

NIJE IH PRAVI HEAD BANOVAO VEC SU MU HACKOVALI ACC..


Hvala ,

Ekvador Team
Poslednja Izmena: Avgust 28, 2011, 09:44:57 PRE PODNE od [E]●Dr.John●

Lepo dodali smo 2 mape i 2 fs i obrisali creditse .. nigde nevidim da pise mod by pacino

Citat: EM|Tony aka Tinu_Tuna poslato Avgust 28, 2011, 10:23:47 PRE PODNE
Lepo dodali smo 2 mape i 2 fs i obrisali creditse .. nigde nevidim da pise mod by pacino

A sto bi pisalo pacino ? Kada smo ga editovali molim te nepricaj tako ..Ni na GF edit nepise ko je pravio GF lol ..

Citat: [E]●Dr.John● poslato Avgust 28, 2011, 11:28:45 PRE PODNE
Citat: EM|Tony aka Tinu_Tuna poslato Avgust 28, 2011, 10:23:47 PRE PODNE
Lepo dodali smo 2 mape i 2 fs i obrisali creditse .. nigde nevidim da pise mod by pacino

A sto bi pisalo pacino ? Kada smo ga editovali molim te nepricaj tako ..Ni na GF edit nepise ko je pravio GF lol ..


Samo da kazem, ajmo rec da ste vi 10 % moda editali, mada nije ni toliko ali nema veze, onih 90 % je od Pacina, a vi ste mu makeli creditse. Covjek je velik trud na mod ulozio da bi mu vi makeli credistse, i  ne samo vi , mnogi tako rade.....Zapitajte se sta taj credits znaci . Ne zelim neku svadju samo kazem cinjenice. Oprostite ako grijesim  ;)

Sta je John,vec si makao prefiks [E] iz nicka?

Jesi dobio negdje neki veci level admina pa si presao na taj server?


Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info


Citat: Partybreaker poslato Avgust 28, 2011, 20:14:15 POSLE PODNE
Sta je John,vec si makao prefiks [E] iz nicka?

Jesi dobio negdje neki veci level admina pa si presao na taj server?

Ti odjebi od mene moja stvar je gde cu , kako cu i sta cu igrati nemesaj se u to i produzi idalje igram na ekvadoru ali slabo jer nemam vremena ......... Mozda i prestajem samp igrati jer ponovo igram cs 1.6 .... Tako da molim te odjebi od mene ...........

[BUL]Salvatore

Citat: ●Dr.John● poslato Avgust 28, 2011, 22:17:09 POSLE PODNE
Citat: Partybreaker poslato Avgust 28, 2011, 20:14:15 POSLE PODNE
Sta je John,vec si makao prefiks [E] iz nicka?

Jesi dobio negdje neki veci level admina pa si presao na taj server?

Ti odjebi od mene moja stvar je gde cu , kako cu i sta cu igrati nemesaj se u to i produzi idalje igram na ekvadoru ali slabo jer nemam vremena ......... Mozda i prestajem samp igrati jer ponovo igram cs 1.6 .... Tako da molim te odjebi od mene ...........
Ajde se ti smiri. Prestani SA:MP igrati, Å¡ta nas briga.
Inače, dobro napredujete Ekvador, samo tako nastavite

Citat: ●Dr.John● poslato Avgust 28, 2011, 22:17:09 POSLE PODNE
Citat: Partybreaker poslato Avgust 28, 2011, 20:14:15 POSLE PODNE
Sta je John,vec si makao prefiks [E] iz nicka?

Jesi dobio negdje neki veci level admina pa si presao na taj server?

Ti odjebi od mene moja stvar je gde cu , kako cu i sta cu igrati nemesaj se u to i produzi idalje igram na ekvadoru ali slabo jer nemam vremena ......... Mozda i prestajem samp igrati jer ponovo igram cs 1.6 .... Tako da molim te odjebi od mene ...........

Nervoza skracuje zivot.


Btw,momci,imate li nekog forum dizajnera? :)


Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info