Peticija za uklanjanje Genuis gaminga sa balkan-sampa

Započeo zerocoolos, Januar 20, 2010, 15:44:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Biografija servera im glasi da su imali jedan La:RP mod. Onda kasnije su dobili drugi mod, a to je isto LARP mod. Vidi se i da ne udjes na server -_-

I da. Vise nego ocito 24 glasa za da. Al sve je na Correliu i Sopu!!

Citat: Micek poslato Januar 20, 2010, 22:22:55 POSLE PODNE
Ti sa BM smiri strasti!! ;)

Ko?? Ja? E necu kad si mi digo zivac kretenko mali!! Jest da cu za ovo dobit ban al nema veze jebe mi se..




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.


Citat: Micek poslato Januar 20, 2010, 22:27:45 POSLE PODNE
No comment!!! >:(

I bolje ti je, da se ja jos ne raspizdim!!!




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

Citat: Micek poslato Januar 20, 2010, 22:27:45 POSLE PODNE
No comment!!! >:(

No comment pa koji kurac pišeš??

PS: daj lockajte ovo mislim da je galsanje dosta jer se spama -.-




Correlli

Citat: [BM]Daka poslato Januar 20, 2010, 22:05:34 POSLE PODNE
Da. Nije nasa stvar sto reklamirate (bili to pojedinci ili bilo ko drugi) reklamirate. To je jedno od pravila Balkan SA:MP-a.  ;)
Ne poznaješ pravila dovoljno dobro. Ne možemo sankcionirati cijelu zajednicu zbog pojedinaca.
Sad to znaći da bi ja trebao ukloniti i BM, ST, CC, .. i ne znam više koji server zbog reklamiranja pojedinaca? E, pa ne ide to tako dragi moji.

Isto tako vi sa Genius Gaming zajednice znate potrćati vamo na ovaj forum samo kad trebate pomoć (kao i skoro svi ostali).

Ako itko ima dokaz da su reklamirali vlasnici ili su-vlasnici, onda neka mi pošalje PM sa dokazima. Neki od vas ćete dobiti ban zbog psovanja a oni koji su priznali da su reklamirali isto tako.

Pozdrav,
  Balkan SA:MP ekipa
Poslednja Izmena: Januar 20, 2010, 22:31:40 POSLE PODNE od Don Correlli