[Pomoc] login dialog i jedno pitanje

Započeo .G.h.0.s.T., Avgust 19, 2011, 11:39:55 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: mod od 0 ... pokusavam napravit
Detaljan opis problema:kod login dialoga, ja upisem tocnu lozinku, i prijavim se to je ok...al kad pokusam pogresnu lozinku, opet me prijavi....a za pogresnu lozinku treba napisati " upisali ste pogresnu lozinku, pokusajte ponovo" i ponovno pokazati login dialog...dali mi neko moze reci gdje sam pogrijesio?? hvala.
Dio skripte: Dialog_Login(playerid, response, inputtext[])
{
switch (response)
{
   case 1:
{
if (strlen(inputtext) > 0)
{
   if (strcmp(APlayerData[playerid][PlayerPassword], inputtext, false) == 0)
{
APlayerData[playerid][LoggedIn] = true;
SendClientMessage(playerid, 0xFFFFFFFF, "{00FF00}Uspjesno ste se ulogirali. Dobrodosli natrag!");
}
else
    {
SendClientMessage(playerid, 0xFFFFFFFF, "{FF0000}Upisali ste pogresnu lozinku, pokusajte opet.");
ShowPlayerDialog(playerid, DialogLogin, DIALOG_STYLE_INPUT, "Dobrodosao", "Prijavi se", "Prijava", "Odjava");
    }
}
else
{
SendClientMessage(playerid, 0xFFFFFFFF, "{FF0000}Niste upisali lozinku, pokusajte opet.");
ShowPlayerDialog(playerid, DialogLogin, DIALOG_STYLE_INPUT, "Dobrodosao", "Prijavi se", "Prijava", "Odjava");
}
}
   case 0:
{
SendClientMessage(playerid, 0xFFFFFFFF, "{FF0000}Morate se prijaviti na vas korisnicki racun ukoliko zelite igrati.");
Kick(playerid);
}
}
return 1;
}

Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): //

Pitanje:

dali je moguce napraviti visejezicnu skriptu....da na pocetku ti se pojavi dialog na kojem pise da odaberes svoj jezik i kad odaberes, da ti je onda cijeli server na tom jeziku?
Poslednja Izmena: Avgust 19, 2011, 11:41:37 PRE PODNE od [KI]Michael

CitatPitanje:

dali je moguce napraviti visejezicnu skriptu....da na pocetku ti se pojavi dialog na kojem pise da odaberes svoj jezik i kad odaberes, da ti je onda cijeli server na tom jeziku?
Naravno da je moguce imas tu i GM sa dvzojezicnom skritpom koji je postao H 265...

Citat: [TG]$--L84S--$ poslato Avgust 19, 2011, 13:29:54 POSLE PODNE
CitatPitanje:

dali je moguce napraviti visejezicnu skriptu....da na pocetku ti se pojavi dialog na kojem pise da odaberes svoj jezik i kad odaberes, da ti je onda cijeli server na tom jeziku?
Naravno da je moguce imas tu i GM sa dvzojezicnom skritpom koji je postao H 265...

hvala, prijatelju....a sad me jos samo zanima gdje sam pogrijesio u login dialogu?


Ovako moze li pomoc na ovoj tebi meni se isto dogada ovo??




Citat: |HKCP| Ra[K]uN poslato Avgust 22, 2011, 08:46:16 PRE PODNE

Ovako moze li pomoc na ovoj tebi meni se isto dogada ovo??
Tebi sve isto treba kao Michaelu , evo da kazem imao sam isti problem na home serveru koji god pass da stavim ono ce mi se logovati ali na hostu mi se nije desavao taj problem,tako da ne znam sta da ti kazem ...Ja sam probao na hostu i bilo je normalno pisalo je da sam pogresio pass ! :S

Daj OnPlayerLogin callback da ti ga editam..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.