[Pomoc]U vezi Hostera

Započeo Medis, Avgust 21, 2011, 00:53:15 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

EE ovako ja bi sad da uzmem nesto da ne moram vise placati mjesecno daj hosting koji iznosi 30KM neko da sebi uzemem tu neku kutiju o kojoj svi pricaju a niko nezna gdje je kupi i ja bi volio ako mi neko moze reci sta je to objasnit kako se stim barata koliko je gdje je mozes kupit i sve o tome....pojede se sto ne mogu to nabavit 3 dana sam za kompjuterom trazim o tome i nigdje naci pomagajte so brze mozete
Pravim modove i FS-ove javite mi se na PM za drugo samo $$$$$$$$$

1. Ti zelis postat hoster.
2- Ti mozes iznamjit mjesecno masinu u Njemaskoj . Koja iznosi da imalo valja 50e
3. Zelis svoju masinu ? Iskesiraj brdo love.A oko "baratanja" nesmijem ni govorit trebas dobro dobro poznavat Racunala i opremu ......
4. Za 30km sto mozes dobit ? Mozes postat Reseller nekog hosta npr Papy Host ( ja sam kupovao CS reseller ) dobijes i web host gratis .Odlucis sto zelis preprodavat kupis za 30km npr 300 slotova sto je 10 feniga po slotu. Prodas po cjeni od 20-30 feniga i u zaradujes .Dok se neuhodas malo i skuzis kupis svoju masinu i ti prodajes Resellere i masine i sve ...... ako zelis ja cu te spojit sa vlasnikom.
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Kakve to veze ima sa SAMP SERVEROM? Pitaj u hosting tamo podforumu.


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]