FactionGame RolePlay [faction-game.info]

Započeo Nidzaa_Haos, Septembar 01, 2011, 17:05:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Otvorenje Veceras u 20h
server uklonjen! :8911
Forum: www.faction-game.info






Prije svega zelim da pozdravim sve Administratore, Moderatore i ostale clanove Balkan Samp Forum.
Zelim da vam predstavim novi FactionGame RP Server, kao sto i sami znate FG server je vec postojao,
ali zbog mnogih problema, bio sam primoran da ga zatvorim.
Ovog puta sam puno toga uradio, naravno uz Update ce dolaziti i nove stvari.
Na serveru postoji mnogo novih mapa, mnogo novih interijera i  mnogo novih komandi.
Pojedine mape sam iskoristio sa SA:MP foruma, dok sam druge radio sam.
Sve kapije i rampe su prebacene na H (kada ste u vozilu, na H otvarate, kada ste na nogama na C).
Svaka mafija/banda je sa preciznoscu odradjena, te mogu zasigurno kazati da ce se mnogima svidjeti.
Na serveru postoje Legalne i Ilegalne org.
Na serveru postoji preko 120 kuca i preko 20 biznis, (uskoro vise).
FactionGame RP podrzava JunkBuster AC koji ce cheaterima pruziti ugodan kick ili ban (ovisi od toga, sta urade)
Da ne duljim mnogo, posjetite nas, i zabavite se...






Police Departmant:
Red i mir u Los Santosu su posao Los Santos Policije.Dobro obrazovani ljudi zavrsavaju u njoj , brinu se o saobracaju na nasim putevima , resavaju manje krivicne zlocine i privode njihove pocinitelje . Los Santos Police Departmant pripada Vladi San Andreas-a , imaju svoju obavezu prema njoj i finansiraju se iz nje .

-pd1
-pd1
-pd1

Federal Berau of Investigation:
FBI je tajna sluzba koja se kao i LSPD finansira iz Vlade i pripada njoj . Obuceni agenti se tajno bore protiv kriminala i resavaju teske zlocine . Sam Federal Berau of Investigation ima nekoliko Sektora takticki rasporedjenih po citavoj bazi kriminalnih dosijea .

-fbi1
-fbi2
-fbi3

Special Weapons And Tactics:
SWAT je vojska San Andreasa . To su dobro obuceni ljudi , spremni za rat u bilo koje doba na bilo kom mestu . SWAT pripada Vladi San Andreasa i finansira se iz nje . Njihova vojna baza je dobro zasticena i unutra se nalaze tajni planovi i tesko naoruzanje koje koriste u ratu .
-swat1
-swat2
-swat3





Crips Gang:
Crips Gang smesten u istocnom delu Los Santosa . Jedana od najopasnijih skupina crne populacije u gradu . Prepoznaju se po plavoim vozilima i plavim maramama . Bave se prvenstveno trgovinom droge i ucenama bogatih ljudi . U vecnom su ratu sa Bloods Gangom , prezir prema njima ih motivise na kriminalna dela .

-crips1
-crips2
-crips3

Bloods Gang:
Bloods Gang je smesten blizu Los Santos Aerodroma . Jedna od opasnijih skupina crne populacije u gradu . Prepoznaju se po crvenim maramama i crvenim kolima . Bave se svercom oruzja preko San Fierra . U vecnom su ratu sa Crips Gangom , cilj im je unistenje Crips-a i osvajanje crnog trzista oruzjem .

-bloods1
-bloods2
-bloods3

La Cosa Nostra:
Italijanska mafija smestena u juznom delu Los Santosa . Zalizana kosa , dobra i sjajna odeca , zlatni nakit nas asocira na ovu uzasnutu familiju . Spremni su da umru za familiju ali isto tako su spremni da odaju familiju za gomilu novca . Fokusiraju se na apsolutnu vladavinu nad svojom teritorijom .
-lcn1
-lcn2
-lcn3

Yakuza Mafia:
Japanska Mafija smestena na severu Los Santosa . Mafija koja se bavi zastitom svog naroda u ovom gradu na ilegalni nacin . Ceste su otmice bogatih i ucene uglednih ljudi . Vladaju Vinewoodom bez ikakvih problema i trude se da njihova skladista ostanu cista . Drogu svercuju preko dalekog Las Venturasa .

-yakuza1
-yakuza2
-yakuza3

The Escobar Cartel:
Kolumbijska mafija smestena na velikoj udaljenosti od grada . Glavni su proizvodjaci i sverceri droge , njihovi clanovi su veoma bogati . Oslanjaju se na podplacivanje ljudi u organima reda . Pokusavaju da ostanu tajni i ne ulaze u velike sukobe . Velike plantaze zelene biljke su pod njihovim vlasnistvom .

-tec1
-tec2
-tec3

Hitman Agency:
Tajna organizacija za koju niko ne zna gde se nalazi . Crni ljudi , totalni nepoznati se zovu Hitmani . To su placene ubice spremne da ubijo bilo koga na bilo koji nacin u bilo koje vreme na bilo kom mestu za novac . Pazite se , mozda ste bas vi njihova sledeca meta .

-hitman1
-hitman2
-hitman3

Nisam zelio da pisem mnogo, jer znam da pojedini nece procitati ni ovo.

Otvorenje Veceras u 20h
IP:server uklonjen! :8911

Forum: www.faction-game.info

PRIJAVE ZA LIDERE OTVORENE NA FORUMU!!!

OBAVESTENJE:Faction Game je spojen sa Ekvador Gaming serverom zvanicno otvaranje veceras!
Poslednja Izmena: Septembar 01, 2011, 17:12:56 POSLE PODNE od [FG]Nidza_Haos

Sretno :D
It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it.

Nije los opis..
Nadam se da ce te uspijet
Sretno







Real-Life informacije



Ime : Antonio
Nadimak : Tony
Mjesto : Đakovo,Hrvatska
Pol : Musko
Godine : 15








Afrika Gaming Informacije



Rank : Mapper
Profil : Click
Nick : Jimmy_Lopez Status : Lider HPL-a Level : 1 Imovina : -




OptX



Lijep opis. Sretno sa serverom! Zelim vam puno igraca i da uspijete.

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda