[Pomoc] kola

Započeo [DV]TeÅ¡ke, Avgust 14, 2011, 14:47:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:noxicus(ZCMD)
Detaljan opis problema:pa ovako tu imaju helihopteri kola i motori na prodaju ali kad ga kupis moras da kucas /v spawn i on se stvori i onda nastupu toiko razlicitih bugova da je to za ne poverovati pa sam mislio da ja to obrisem a vi ako imate da mi date cod za kola motore i brodove na prodaju hvala unapred  8) 8)
Dio skripte: ::) ::)
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):

Citat: nemanjatesic96 poslato Avgust 14, 2011, 14:47:46 POSLE PODNE
Skripta koju koristim:noxicus(ZCMD)
Detaljan opis problema:pa ovako tu imaju helihopteri kola i motori na prodaju ali kad ga kupis moras da kucas /v spawn i on se stvori i onda nastupu toiko razlicitih bugova da je to za ne poverovati pa sam mislio da ja to obrisem a vi ako imate da mi date cod za kola motore i brodove na prodaju hvala unapred  8) 8)
Dio skripte: ::) ::)
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):

Nekuzim bas  ??? ali nx ti je zbugan, idi u skriptu i pod prodaju motora ce ti biti vozilo banshee i tako.. to ej namjerno napravljeno... hmm.. ili si to popravi ili si uzmi ivexov ownership...  :-\



www.ekvador-samp.in.rs

Trazim pomocnog skriptera i mappere !!! sve na Ekvador forumu ;)

BIGG RESPECT: System32 â–º jednostavno car, nema mu ravnog, rado pomaze, sve zna.... jednostavno car, nekuzim kako je tako pametan, ali drago mi je da je i da mi pomaze, HVALA ! ;)

Citat: Gospodin poslato Avgust 30, 2011, 12:24:24 POSLE PODNE
Nema veze sto ima hiljadu takvih stvari bitno je da se ljudi trude !!!
Točnoooooo, razmislite malo o ovome ;)

probao sam ubaciti i pise mi fatal error 100: cannot read from file: "progress"  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

pa nemas progress.inc
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √


jedno malo cudno pitanje, jel imas mozda 2 foldera za server, recimo imas taj noxicus, cijeli folder od njega i recimo neki folder s drugim modom, znaci dva odvojena foldera i u njima je sve isto samo je drugaciji mod i pawno/includes i filterscripts, ako me razumijes?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √