[POMOC] Problem sa KOLIMA

Započeo Jopa_Corleone, Jul 27, 2011, 02:58:01 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:FG
Detaljan opis problema:Kada udjem u npr. SAVANNU (kao na slici) pise da je BobCat na prodaji ... sto se tice cars.cfg - a tu nista nisam dodavao,uzeo sam iz druge skripte posto uz svoju nisam dobio,prebrojao sam koliko ima kola u cars.cfg i dodao u skritpu na postojecih 277 [CarInfo],znaci sabrao sam 277 i 49 (koliko sam izbrojao) i i dalje se pojavljuje isti problem.Da li postoji neki nacin da proverim koliko ja ustvari vozila imam na serveru i je l uopste to mesanje kola ima veze sa [CarInfo] u gamemodu ? SLIKA ISPOD
Dio skripte: ////
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): http://zaslike.com/viewer.php?file=8bixfcrimafkk0qrsbk.png

P.S MODERATORI I ADMINI,TRAZIO SAM NA TRAZILICI PROBLEM KOJI IMAM I NIKO NIJE DAO ODGOVOR KOJI JE RESIO MOJ PROBLEM,NEMOJTE LOCKATI TEMU !


Ma bravo,ja to UOPSTE nisam znao -.- procitaj pravila "Ne komentarisite ako ne mozete pomoci" ;)

Citat: Jopa_Corleone poslato Jul 27, 2011, 16:01:45 POSLE PODNE
Ma bravo,ja to UOPSTE nisam znao -.- procitaj pravila "Ne komentarisite ako ne mozete pomoci" ;)
I sta bi ssada mi trebali ??
pa pomijesali su ti se id evi auta...
imas par opcija : Obrisati sva auta  iraditi nova ali kako treba ili probati ova vratiti.
Kad stavljate auta a neznate i onda vam se pomijesaju ili korsitte komandu /veh koja nije dobro napravita...
Poslednja Izmena: Jul 27, 2011, 16:04:24 POSLE PODNE od [TG]$--L84S--$

Nisam pitao "Treba mi dijagnoza problema" nego sam pitao KAKO RESITI PROBLEM !!!!!!!!!!!!!!!

EDIT:Resio sam problem ;) ne moras uopste nista da negativno komentarises