[pomoc] oko pass

Započeo El Toni, Jul 23, 2011, 00:24:43 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ma na lap top sam satvio password kada se uklucue... ali nisam ga dobro napisao pa sad ga nemogu uklucit laptop jel imam kakav nacin da ga trgnem :@:@ koristim windows 7 ultimate pls ako zna neko da mi kaze

Ima evo sada cu ti ja napisati Tutorijal potrajace :D

EDIT: Evo nasao sam na jednom warez forumu sto sam pisao tut pa sma smao kopirao :D

1. Restartujte računar.
2. Držite pritisnut taster F8 dok se računar startuje da biste pokrenuli prozor u Safe modu.
3. Kliknite na Administrator.
4. Idite na podeÅ¡avanja željenog naloga računara i podesite lozinke koje želite za nalog, gde vam se neće tražiti lozinka. Unesite samo novu lozinku za nalog u koji želite da uÄ'ete.
5. Ponovo restartujte računar.
6. Unesite željeni nalog sa lozinkom koju ste u prethodnim koracima podesili za dati nalog.
Ako Administrator nalog nema lozinku možete da mu pristupite tako Å¡to ćete pritisnuti Ctrl+ALT+DEL  u Welcome ekranu. Otvoriće se Logon okvir za dijalog. Odatle samo ukucajte Administrator i pristinite Enter.
Poslednja Izmena: Jul 23, 2011, 00:28:09 PRE PODNE od [A]hidroKrilac
//

Citat: [A]hidroKrilac poslato Jul 23, 2011, 00:25:54 PRE PODNE
Ima evo sada cu ti ja napisati Tutorijal potrajace :D

EDIT: Evo nasao sam na jednom warez forumu sto sam pisao tut pa sma smao kopirao :D

1. Restartujte računar.
2. Držite pritisnut taster F8 dok se računar startuje da biste pokrenuli prozor u Safe modu.
3. Kliknite na Administrator.
4. Idite na podeÅ¡avanja željenog naloga računara i podesite lozinke koje želite za nalog, gde vam se neće tražiti lozinka. Unesite samo novu lozinku za nalog u koji želite da uÄ'ete.
5. Ponovo restartujte računar.
6. Unesite željeni nalog sa lozinkom koju ste u prethodnim koracima podesili za dati nalog.
Ako Administrator nalog nema lozinku možete da mu pristupite tako Å¡to ćete pritisnuti Ctrl+ALT+DEL  u Welcome ekranu. Otvoriće se Logon okvir za dijalog. Odatle samo ukucajte Administrator i pristinite Enter.


uff ok aj vidicu pa kada sredim recicu da lockate temu..(ako neko nadze video na youtube kako se radi to nek stavi :@)
hvala


EDIT: sredio sam moze lock!
Poslednja Izmena: Jul 23, 2011, 13:45:38 POSLE PODNE od Gigov.so