gang zone/ teritoriji

Započeo rayner000, Januar 17, 2010, 14:44:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ej dečki dajte pomozite ovo mi stvarno treba a zapeo sam  :'( Želim kreirati gang zone ali one funkcije koje već dolaze su malo glupe, pa sam tražio neki dobar gang zone include. NaÅ¡o sam ovaj jer je jedan od boljih. http://forum.sa-mp.com/index.php?topic=38285.0 Problem je u tome da kad ga skinem I stavim, npr, GZ_LoadLGZ(); pod GameModeInit, kako i piÅ¡e da treba, i spojim se na server, pokaže se samo CJ, tj to jednostavno briÅ¡e sve moguće sa OnGameModeInit, kao npr. klase, aute, neke animacije itd... Pa čak izbriÅ¡e cjele spawn pointove. No kada maknem GZ_LoadLGZ(); sa OnGameModeInit, server radi normalno i očitaju se sve klase i auti normalno.  Dajte mi molim vas recite, ako se taj problem već negdje dogaÄ'ao vama, da mi kažete Å¡to bi moglo to uzrokovati. Ne tražim vas da sad testrirate to sranje (ako hoćete možete xD) nego da mi kažete samo, jednostavno, Å¡to bi moglo to uzrokovati. Skripta mi se compila bez problema, a niti kad upalim server, server mi nikakav error ne daje. No piÅ¡e "Vehicles loaded: 0" (već kao Å¡to rekoh) a kada maknem GZ_LoadLGZ() sa OnGameModeInita, normalno piÅ¡e "Vehicles loaded: 250" (il kolko već). Dakle, ja stvarno neznam Å¡to bi to moglo uzrokovati. PoÅ¡to ja nisam baÅ¡ neki "pro" skripter, ja mislim da možda ne očituje te aute i klase (općenito sa gamemodeinita) kada stavim GZ_LoadLGZ() zato jer koristi previÅ¡e resoursa, ili tako neÅ¡to možda? Možda server nemože to sve otvorit jer ima puno toga, a sa tim "gang zone" includeom ima jako puno? Zaista neznam.
Molim pomozite.
Hvala unaprijed.