[Pomoc] Organizacije

Započeo Mitar BoSs, Jul 16, 2011, 01:21:26 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Moze neko da mi pomogne oko ubacivanja auta u neku org radio sam po ovom tut-u  http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=18121.0  i stalno mi se vozila izmesaju po modu moze mi neko pomoci ili objasniti kako to da resim ?

moras ih dodati na kraj svih vozila..tj iza zadnjeg vozila u gamemodu..ne mozes doci i ubaciti u sredinu
//


Ne,on misli tamo di su ti sva vozila i sad odi do zadnjeg vozila to ti se nalazi pod public OnGameModeInit() i sad samp vuci dolje i naces AddStaticVehicleEx ili samo AddStaticVehicle i odes do zadnjeg vozila,i tu pocnes stavljati, ali ja mislim kad budes stavljao da ce ti se ID-evi vozila pomijesati pa ce ti npr LSPD auto biti za neku mafiu itd.

e tako sam i uradio i sad su mi se idievi pomesali samo npr ta auta sto sam ubacio za rusku mafiju normalno su ovo se svi id-evi pomesali kako ovo da resim ili mi dajte neki dobar tu gde se idi-evi nece pomesati?
Poslednja Izmena: Jul 16, 2011, 11:33:29 PRE PODNE od Mitar BoSs

Saznaj ID-ove tih auta i stavi

public Najbolje ti je staviti IsAnRusCar ili kako oces ti....(carid)
{
if(carid == ID AUTA || carid == ID AUTA)
{
    return 1;
}
return 0;
}



NPR.

public IsAnRusCar(carid)
{
if(carid == ID || carid == ID || carid == ID || carid == ID) Ako oces nastaviti ovdje aute onda stavi ovako i tako nastavljas ..
{
    return 1;
}
return 0;
}


Onda Dodaj
if (IsAnAdminCar(newcar))
{
    if(PlayerInfo[playerid][pAdminDuty] == 1 && PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 4) { }
    else
{
SafeRemovePlayerFromVehicle(playerid);
SendClientMessage(playerid, COLOR_LIGHTBLUE, "Moras biti u ruskoj mafiji kako bi mogao voziti ovaj auto");
}
}


I onda na vrh di su ti svi forwardi dodaj :

forward IsAnRusCar // tj. kako si stavio pod public(carid);


Meni tako radi sad neznam ja za tebe

Ali ja ti predlazem da izbrises sve aute i da krenes raditi svoje aute...

Ovo je po tut-u od alexandra probacu ovako, a zasto je ovo ovako   if(PlayerInfo[playerid][pAdminDuty] == 1 && PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 4) { } zasto neide pMembers i pLeader ?
Poslednja Izmena: Jul 16, 2011, 11:40:39 PRE PODNE od Mitar BoSs

cristiane