[Pomoc]Admin komande i compilanje.

Započeo krexz, Jul 11, 2011, 23:17:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: ProGaming RolePlay 1.3 Alpha
Detaljan opis problema: Ovako skino sam GM i udjem da vidim kako kakav je server i to,mapa i sve u redu osim admin komadni,30% komandi ne radi,prikazano je u pawnu kada se kuca /ah da se izbace komande ali ne rade,pa nezz sad kako da stavim komandu da radi,i jos jedan problem,kada editujem mod,i kada hocu da compile-am izbaci mi da nemoze ucitati file progress.ini,a skinuo sam ga i stavio u include i u skriptu???
Dio skripte: //
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): //

Nisu sve komande tocne u skripti i kojie su priakzane na /ah..

koristi crtl+f i sve ce skomande naci!


Verovatno ti nisu sve komande tace ili je napravljeno da ako nisi Admin naprimer lvl 4 da ne mozes da kucas neku od tih komandu ali da ti ne salje poruku da nisi ovlascen vec samo ne mozes da koristis komandu probaj sebi da das maksimalnog admin i proveri tad dal radi

@ Nikola Dao sam si 1338 i Rcon i kad kucam pise da komanda ne postoji

@ Ricky isto

@ Bedi pokusao sam sa ctrl+f i probavam i na engleskom i na nasem jer je mod preveden onako 20%,izbacuje mi na /ah ali nigde nisam nasao sta komanda radi
Poslednja Izmena: Jul 12, 2011, 02:40:13 PRE PODNE od krexz


Za davanje lidera,to mi mi zasad samo treba,ali nerade ni spectanje ni cnn

Pokazi nam jednu od komandi koje ti ne rade i prekopiraj pa cu da ti kazem sta ti nije dobro!

Citat: krexz poslato Jul 12, 2011, 16:04:04 POSLE PODNE
Za davanje lidera,to mi mi zasad samo treba
Ovo imas u pod. f. GameMode Skripte u temi za taj mod...jbt pa pogledaj te malo nemoj odma kako ovo,kako ono...:S..
Poslednja Izmena: Jul 12, 2011, 17:28:02 POSLE PODNE od Xmolâ„¢


Aha  :D

/apostavi,pa zasto su stavili onda /makeleader :S

Hvala :-*

Samo udji u skriptu CTRL + F

I kucaj tamo /ah

I one komande koje ne rade,samo ih izbaci iz liste,i ostace ti samo one koje rade,ukljucujuci i /apostavi

Ovo ti je cisto da bi se lakse snasao kada kucas /ah :)


Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info


a kako da ja sam sebi dam admina moze mi to ko reci
Trazim iskusnog Skriptera i Mapera koji ce radit Interije i Mape za server Vise na PM ili [email protected]

ides u scriptfiles i onda tamo imas mapu Korisnici (ili kako vec) i naÄ'es svoj nick na serveru otvoris ga i imas negdje di pise Administrator=0 ili tak nekako i onda umjesto nula stavis 1338 ili koji vec admin level zelis!
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Ida imam jos jedan problem,kod compila-nja,imam sve includ-ove u skripti i u pawno include.ali kad compil-am izbaci mi da nemoze procitati jedan include,kako da to porpavim ?

EDIT

Shvatio sam gde sam pogresao kod compila-nja,moze lock.
Poslednja Izmena: Jul 12, 2011, 22:31:49 POSLE PODNE od krexz