S-B DM

Započeo SineÅ¡a, Jul 07, 2011, 15:36:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav ,evo posto sam poslao mejl medju prvih 5 i dobio besplatan hosting na KG hostingu a jos nisam dovrsio svoj RP mod ovaj mod ce biti na serveru i mozete uci ako vam je dosadno pa da malo dm-amo  :D :D :D :D :D .......trenutno sam na godisnjem odmoru i pisem preko laptopa na kojem uopste ni nemam SAMP (potrudicu se da skinem i instaliram) nisam nista editovao GM znaci ni otvorio ga u pawnu nisam .....ovaj Gm ce biti na serveru dok ja nedodjem kuci i nedovrsim sa drugom RP mod a onda ce biti i pravi opis za njega i sve ....znaci eto dodjite ako vam je dosadno ....mod je stavljen cisto da host nebi blejao prazan ... :)) Pozdrav :)))  :) :) :) :) :)

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=27848.0


88.198.32.217 :9003
Poslednja Izmena: Jul 07, 2011, 15:54:48 POSLE PODNE od Saul_Hudson
Ne igram SA:MP vise..

Sretno vam :D
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


hvala ,mada je ovo samo da host nestoji prazan i nije mi nesto stalo da ima igraca ovde,dok ne zavrsim pravi RP mod :):) :) :)
Ne igram SA:MP vise..


Hvala  ;) ;) ;)
Ne igram SA:MP vise..

Trebaces mnogo truda uloziti u rp Mod, pogotovo ako ste pocetnici u skriptanju ako mislis imat igraca.  Sretno ti, i imacu jedan prijedlog za tebe, al prvo da vidim sa jednim likom za to javim ti se Ok ?

Vec sam imao jedan RP server i islo nam je dobro jedno vrijeme tako da neverujem  da ce biti problema ,e sad nekazem da sam "pro" skripter ali mislim da znam dovoljno da otvorim dobar server,sto se yice truda ulozeno ga je mnogo posto mod pravim od pocetka ljeta a ulozicu ga jos mnogo  .....Hvala na savjetima i slobodno reci prijedlog posto volim cuti tudja misljenja :D :D :D  :) :) :)

EDIT:Johny imas PM procitaj :)
Poslednja Izmena: Jul 07, 2011, 23:21:18 POSLE PODNE od Saul_Hudson
Ne igram SA:MP vise..



hvala  :) :)
Ne igram SA:MP vise..