KG-Hosting.info - Test Server - Pomoć

Započeo MojHosting.me, Jul 11, 2011, 16:57:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako,kao vlasnik gore pomenutog hostinga,imam jednu ideju :)
Potrebna je grupa ljudi,koji će raditi na sledećem projektu:

- SreÄ'ivanje SA:MP servera (Da sredi mod i sve potrebno za igranje)
- SreÄ'ivanje foruma servera (Dogovorićemo se oko imena i domena)

Potrebni su samo ozbiljni ljudi koji će raditi na ovome,dobijaju Web Hosting + Domen + Server na korišćenje besplatno,ali njihovo je da srede to kako treba i da održavaju!

Neka se u ovoj temi jave svi zainteresovani i neka napišu šta najbolje poznaju i šta bi hteli da budu u ovom projektu,pa probaću da sastavim grupicu ljudi koji žele da pomognu!

www.kg-hosting.info
[email protected] - Kontakt E-Mail
Web Hosting, Registracija Domena, Game Hosting, Reseller, Steam igre - www.ssh.rs

dragan12

Evo Balkan Dossier bi hteo da se prijavi za ovo. Na njemu rade ozbiljni ljudi (ja,Aleluja i Doctor_Trax).
Mod ce biti jako dobar i unikatan sprema se dosta stvari koje ce da privuku igrace i da ucine da server opstane. Neki se i secaju kakav je BD bio dok je radio ali sada smo odlucili da opet stanemo na noge.
Da neduzim mnogo. Hvala unapred.

Citat: [BD]Gagi_Corleone poslato Jul 11, 2011, 17:28:09 POSLE PODNE
Evo Balkan Dossier bi hteo da se prijavi za ovo. Na njemu rade ozbiljni ljudi (ja,Aleluja i Doctor_Trax).
Mod ce biti jako dobar i unikatan sprema se dosta stvari koje ce da privuku igrace i da ucine da server opstane. Neki se i secaju kakav je BD bio dok je radio ali sada smo odlucili da opet stanemo na noge.
Da neduzim mnogo. Hvala unapred.
Javi mi se na:
e-mail: [email protected]
google talk: [email protected]
Skype: gruja1595
da se dogovorimo detaljnije Å¡ta i kako :)
Web Hosting, Registracija Domena, Game Hosting, Reseller, Steam igre - www.ssh.rs