[Forum] Balkan Nemila

Započeo [SC] Davidâ„¢, Jul 09, 2011, 01:24:48 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo nisam imao sta raditi za raspust, pa sam krenuo praviti svoj server. Na pocetku sam samo Mappao, i trazio sam nekog Skriptera. Imao sam staru verziju Los Balkan Mod-a. Kada sam nasao Skriptera zajedno smo odlucili da radimo. Mnogo smo toga ubacili u Mod, ispravili sve Bugove koje smo trazili, 3 dana smo odvojili da trazimo Bugove an serveru. Kada smo pronasli sve smo ispravili. Imamo jos nesto da uradimo na Mod-u, pa uzimamo i host.

Postjetite nas na forumu, imate prijave za lidere, i moderatore   http://balkan-nemila.clubture.info

forum vam je *_____________*


mogao si bar logo promjeniti omg, sretno vam trebat ce vam
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: System32 poslato Jul 09, 2011, 01:25:44 PRE PODNE
forum vam je *_____________*


mogao si bar logo promjeniti omg, sretno vam trebat ce vam
Da, trenutno radim Logo.

Nije plaćeni domen.. Nećete daleko dospjet

Citat: [MX]Vilko poslato Jul 09, 2011, 02:39:30 PRE PODNE
Nije plaćeni domen.. Nećete daleko dospjet
Free domena je, mislim da mozemo reklamirati na BS-u.

Potrudit ce mo se da imamo neki broj igraca na serveru.

Mod je odlican po meni, sto ce te i sami vidjeti kada dodje IP.

Na forumu jos radimo Logo.

●° John °●

Free domena , Team je od LB-a koliko mi se cini .  :'( Rekao sam ti odma kupite ako pravite serer placenu domenu nije skupo a i znacice vam vise nego ova ( Ima vece mogucnosti ) a da za RolePlay server nesmeju free domene samoza DM semju ( Valjda ) , ispravite me ako gresim ..

Citat: ●° John °● poslato Jul 09, 2011, 09:34:37 PRE PODNE
Free domena , Team je od LB-a koliko mi se cini .  :'( Rekao sam ti odma kupite ako pravite serer placenu domenu nije skupo a i znacice vam vise nego ova ( Ima vece mogucnosti ) a da za RolePlay server nesmeju free domene samoza DM semju ( Valjda ) , ispravite me ako gresim ..
Placena domena na za sada ne treba, ako bude trebala uzecu .info domenu.

Ovo nije vrsta RolePlay serevra, objasnit cu ti na Skype kako mi radimo.

Da uzeli smo nekoliko starih igraca sa LB-a, doveli ih na nas server i podijelili im Admine. To su Gopi Hool, i Davor Yamada.

Mnogi igraci sa LB-a vec prelaze na nas Server, ne reklamiramo po njihovom Serveru / Forumu, vec ih pozivamo preko xf, skype, fejs...

Srecno trebat ce vam nadam se da ce biti dobar srw 8)

Sretno vam :D ^^
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer