Los Santos Role Play, kako se prikljuciti?

Započeo Nedjo, Januar 08, 2010, 01:37:25 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Registrovao sam se na forum, i sada hocu na server, i kada udjem kikuje me pise da se moram registrovati..Nerazumem kako, sta trebam da uradim?



Uploaded with ImageShack.us

Kad udjes na server kucas /register [password] i kad to zavrsis onda kucas /login [password] i to je to posle ce ti dati da  izaberes skin i mozes poceti sa igrom!!

Citat: Nedjo poslato Januar 08, 2010, 01:37:25 PRE PODNE
Registrovao sam se na forum, i sada hocu na server, i kada udjem kikuje me pise da se moram registrovati..Nerazumem kako, sta trebam da uradim?

Ako mislis na onaj strani,vecini poznati.Moras se registrirat na njihovoj stranici,odgovorit na RolePlay pitanja i jos neka sastrane pitanja i nakon toga ti oni ako je dobro sve ispunjeno odobre account,a ako nije onda nista,nemos igrat.

Nisam ni video da je roleplay DINKO JE 100% upravu poslusaj njega i resio si problem ;D

kao prvo ideÅ¡ na cp.ls-rp.com gdje ćeÅ¡ izvrÅ¡iti kviz o RolePlayu,nakon toga ispuniÅ¡ pitanja sa svojim odgvoroima u tom CP-u,ako je sve ok admin će tvoju aplikaciju prihvatiti te ćeÅ¡ se moći registrirati i logirati u jedan na najbolji sofisticirani RolePlay server na SAMP-u  :)

Gotov sa SAMP - Proud vG Player
Visit Valhalla Gaming!

Ludi Grad

Citat: TheSaint poslato Januar 08, 2010, 09:04:19 PRE PODNE
kao prvo ideÅ¡ na cp.ls-rp.com gdje ćeÅ¡ izvrÅ¡iti kviz o RolePlayu,nakon toga ispuniÅ¡ pitanja sa svojim odgvoroima u tom CP-u,ako je sve ok admin će tvoju aplikaciju prihvatiti te ćeÅ¡ se moći registrirati i logirati u jedan na najbolji sofisticirani RolePlay server na SAMP-u  :)
lol o cemu je dinko sad rekao bgt........samo skupljate dzabe postove!!!!!

btw. a sampu koliko znam moras imati isti nick,kao i onaj koji si regisrirao :D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM










Citat: galeb poslato Januar 08, 2010, 11:16:19 PRE PODNE
btw. a sampu koliko znam moras imati isti nick,kao i onaj koji si regisrirao :D

da moraÅ¡ imat isti nick a ako želiÅ¡ novog lika onda opet Tutorial i opet poslati prijavu i čekati da te ovi prihvate,al ovi te radi svake sitnice odbiju,kada sam se prvi puta regao na LSRP prije godinu dana čekao sam oko 4 dana da doÄ'e red na moju prijavu i onda me odbije jer sam pod origin napisao american a trebalo je mijest,raÄ'e na Valhalla Gaming MTA onda,tamo su me već isto popodne prihvatili a i imaju najbolju scriptu ikad viÄ'enu poÅ¡to je MTA ipak godinama ispred SAMP-a,i joÅ¡ uz to možeÅ¡ imati likova koliko želiÅ¡ na jednom accountu jer postoji izrada likova koja me malo asociira na Simse xD
Poslednja Izmena: Januar 08, 2010, 11:27:50 PRE PODNE od TheSaint

Gotov sa SAMP - Proud vG Player
Visit Valhalla Gaming!