[Pomoc] MTA strjelice!

Započeo Tong Po, Jul 24, 2011, 12:34:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vako iman jedan problem sa stjelicam radim jedan Kafic i sad radim jedan krov za kafic ne mogu nikako sa strjelicam na tipkovnici namistit da mi jednako jeli mi moze neko rec kako da mogu namistit da mi je tocno da mi se poklapa Ono kad strjelicam micem objekt desno livo gore dole nikako da tocno namistim da mi se poklapa

HVALA!

oznacis objekt i stisnes f3 i tamo kordinate mjenjas
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Jesan ali koje triba izmjenit da napisi sve sam prova li nece

Oznaci objekat tako sto ces kliknut na njega desnim klikom misa.Zatim klikni F3 i tamo imas x, y, z i x, y, z.
Tu mjenjas brojeve kako tebi pase. Znaj da je zadnji y za rotiranje tj. desno-lijevo ne za pomicanje.
Ugl. zadnji x, y i z ti je za rotiranje u mjestu dok su prvi x, y i z za pomjeranje.

Hvala vam na pomoci hvala puno ja sam pocetnik pa se nemojte ljutit jos jednoom HVALA moze LOck :D

Lakse ce ti bit ako si u opcijama podesis da ti se objekti micu jako sporo dok drzis alt i lakse ces namijestit!
Mysterious roleplay

x ti je duzina, y sirina a z visina, kod rotacije je drugacije
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √