[Pomoc]errori

Započeo Dane, Jun 21, 2011, 11:57:16 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:GF
Detaljan opis problema:Imam ove errore:
G:\Moj server\GodFather Danijel\gamemodes\CroBosnian RolePlay Server.pwn(4072) : error 017: undefined symbol "TEAM_GROV_COLOR"
G:\Moj server\GodFather Danijel\gamemodes\CroBosnian RolePlay Server.pwn(5795) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
G:\Moj server\GodFather Danijel\gamemodes\CroBosnian RolePlay Server.pwn(5812) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
G:\Moj server\GodFather Danijel\gamemodes\CroBosnian RolePlay Server.pwn(12823) : error 017: undefined symbol "TEAM_GROV_COLOR"
G:\Moj server\GodFather Danijel\gamemodes\CroBosnian RolePlay Server.pwn(15983) : error 017: undefined symbol "TEAM_GROV_COLOR"
G:\Moj server\GodFather Danijel\gamemodes\CroBosnian RolePlay Server.pwn(16020) : error 017: undefined symbol "TEAM_GROV_COLOR"
G:\Moj server\GodFather Danijel\gamemodes\CroBosnian RolePlay Server.pwn(17573) : error 017: undefined symbol "IsAnHitnaPomoc"
G:\Moj server\GodFather Danijel\gamemodes\CroBosnian RolePlay Server.pwn(20703) : error 037: invalid string (possibly non-terminated string)
G:\Moj server\GodFather Danijel\gamemodes\CroBosnian RolePlay Server.pwn(20703) : error 017: undefined symbol "stanje"
G:\Moj server\GodFather Danijel\gamemodes\CroBosnian RolePlay Server.pwn(20703) : error 029: invalid expression, assumed zero
G:\Moj server\GodFather Danijel\gamemodes\CroBosnian RolePlay Server.pwn(20703) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


11 Errors.

Dio skripte:Error 1.SendClientMessage(playerid, TEAM_GROV_COLOR, string);
Error 2.else if(PlayerInfo[targetid][pMember] == 6 || PlayerInfo[targetid][pLeader] == 6) { ttext = "Groove Street Familiy"; }
Error 3(ovaj error je red 20703).SendClientMessage(playerid, 0xD8D8D8FF, "*** BANKA *** /stanje /podigni /polozi /wiretransfer /withdraw /deposit /balance);
Error 4.if (IsAnHitnaPomoc(playambu) && playambu == giveambu)
Error 5.SendClientMessage(playerid, TEAM_GROV_COLOR, string); i ovo dalje su isti error ko ovaj samo na drugim redovima.....
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno)://
Poslednja Izmena: Jun 21, 2011, 11:57:37 PRE PODNE od Non-Stop Samper

dragan12

1) Za ovaj error SendClientMessage(playerid, TEAM_GROV_COLOR, string); treba da definises boju ovako je definises #define TEAM_GROV_COLOR 0xi stavis boju koristi color picker


3) Za ovo SendClientMessage(playerid, 0xD8D8D8FF, "*** BANKA *** /stanje /podigni /polozi /wiretransfer /withdraw /deposit /balance); Zaboravio si navodnika da zatvoris posle balance


4) Za ovo if (IsAnHitnaPomoc(playambu) && playambu == giveambu) Nije ti tako definisana za Hitnu pomoc proveri to ti je pod forward.


5) SendClientMessage(playerid, TEAM_GROV_COLOR, string); Isto ona boja


2)  Za ovo else if(PlayerInfo[targetid][pMember] == 6 || PlayerInfo[targetid][pLeader] == 6) { ttext = "Groove Street Familiy"; } Umesto Groove Street Familiy stavi nesto krace



Ja nezz zašto mi služi to TEAM_GROV_COLOR ako samo možeš raći pa onda??

dragan12

Citat: Non-Stop Samper poslato Jun 21, 2011, 12:08:26 POSLE PODNE
Ja nezz zašto mi služi to TEAM_GROV_COLOR ako samo možeš raći pa onda??
Imas iznad nesto format... e on salje u toj boji tu poruku igracu. Ti stavi koju ti hoces boju msm da imas ovu boju COLOR_BLUE

Citat: Non-Stop Samper poslato Jun 21, 2011, 12:08:26 POSLE PODNE
Ja nezz zašto mi služi to TEAM_GROV_COLOR ako samo možeš raći pa onda??
20703 red obrisi.
Onda TEAM_GROV_COLOR Znaci da ti ta boja nije definisana ili definis tu boju ili je promijeni u svoju bojuz npr. COLOR_BLUE.

Hvala vam riješio sam problem,neko LOCK!!!!