[Savjet]Pozicija

Započeo Darko a.k.a OptX, Jun 21, 2011, 20:41:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: GF Edit
Detaljan opis problema: Treba mi mali savjet.Mogu li kako u igrici da vidim pozicije nekog mjesta?Ako ne kako to da vidim?Preko MTA:SA ?
Dio skripte: /
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): /

Hvala!
Respect : [TG]$--L84S--$,System32,[BD]Gagi_Corleone

možeš... ili u skripti, ili ako trebaš neku poziciju stani na nju pa /save i izbacit ce ti u "savedpositions" ... zavisi za šta ti trbea

Hocu da napravim 3D text,pa mi trebaju kordinate...
Respect : [TG]$--L84S--$,System32,[BD]Gagi_Corleone

Nemoras se muciti sa MTA kad mozes u igri na tim nekim koordinatima kucati "/save [neki opis]" a mozes i samo "/save" kad to uradis odes u dokumente i nadjes sa fold. i u njemu ima samp fold. i tuces naci txt file "savedposit..."

Citat: _eXtreme_ poslato Jun 21, 2011, 21:12:27 POSLE PODNE
Nemoras se muciti sa MTA kad mozes u igri na tim nekim koordinatima kucati "/save [neki opis]" a mozes i samo "/save" kad to uradis odes u dokumente i nadjes sa fold. i u njemu ima samp fold. i tuces naci txt file "savedposit..."

Ok hvala,razumio sam Lock  :D
Respect : [TG]$--L84S--$,System32,[BD]Gagi_Corleone

Citat: Darko_Brate poslato Jun 21, 2011, 21:17:19 POSLE PODNE
Citat: _eXtreme_ poslato Jun 21, 2011, 21:12:27 POSLE PODNE
Nemoras se muciti sa MTA kad mozes u igri na tim nekim koordinatima kucati "/save [neki opis]" a mozes i samo "/save" kad to uradis odes u dokumente i nadjes sa fold. i u njemu ima samp fold. i tuces naci txt file "savedposit..."

Ok hvala,razumio sam Lock  :D
ja ti u mta to radim stavim kantu za smece :DD i malo ili pickup i samo kopiram X,Y,Z :DD npr kad pravim ulazak u neku zgradu ili tako nesto ;) :D