[Pomoc] Neki warninzi, stvarno neznam koji

Započeo tbedy.amx, Jun 20, 2011, 22:15:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

skripta koju koristim: Moja
problem: ova dva erora

C:\Documents and Settings\Toni Tomas\Desktop\T-City RP\gamemodes\T-City.pwn(9127) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "shealth"
C:\Documents and Settings\Toni Tomas\Desktop\T-City RP\gamemodes\T-City.pwn(34732) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "tmpcar"
Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


2 Warnings.


nema slika niti videa, nisu potrenbi..

nemojte mi govoriti da obrisem linije gdje se koriste ova 2 izraza jer su mi dosta bitna, stoga zelin sotaviti tmpcar i shealth i maknuti ova dva warninga

Pa citaj sta ti pise

Symbol is never used - Simbol se ne koristi...
To znaci da ih mozes obrisati jer se ne koriste nigdje.


Kako su ti jako važni ako ih nigdje nekoristiÅ¡  :o

Dodaj ispred njih // pa kad budes pravio to sto ti treba inda izbrisi //

ovaj tmpcar sam koristio kod vozila za organizaicje poslove itd.:


npr:

         if(IsATruck(tmpcar))
            {
            ShowPlayerDialog(playerid, 211, DIALOG_STYLE_LIST, "Voznje", "Benza Burg \nBenza LS/SF \nBenza Aero LS \nBenza San Fiero", "Uzmi", "Odustani");


zato govorim da su bitni, nemogu onda izbrisat...

onda na vrh #pragma tmpcar i ovaj drugi, pa kad trebaju makni!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

evo par warninga nakon toga:

C:\Documents and Settings\Toni Tomas\Desktop\T-City RP\gamemodes\T-City.pwn(132) : warning 207: unknown #pragma
C:\Documents and Settings\Toni Tomas\Desktop\T-City RP\gamemodes\T-City.pwn(133) : warning 207: unknown #pragma
C:\Documents and Settings\Toni Tomas\Desktop\T-City RP\gamemodes\T-City.pwn(9127) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "shealth"
C:\Documents and Settings\Toni Tomas\Desktop\T-City RP\gamemodes\T-City.pwn(34732) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "tmpcar"
Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


4 Warnings.

jesi ti to stavio tamo ispod includeova?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √


kako si stavio na vrh?

#pragma unused tmpcar ?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √