[pomoc]Puno warninga

Započeo [BM]Aleksa_Smiljanic, Jun 17, 2011, 19:52:44 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:Radim mod StreetStories
Detaljan opis problema: Uzeo sam nekoliko mapa sa ovog foruma i postavio u GameMod posto sam ja nov u poslu pawna molim vas koji ste iskusniji da popravite ove warninge i ako mozete da me naucite kako sam da ubacujem Mape a da ne napravim warninge
GameMod u koj sam ubacivo mape : http://www.2shared.com/file/XaMvn4bd/Pomoc.html
Poslednja Izmena: Jun 17, 2011, 20:01:55 POSLE PODNE od [BM]Aleksa_Smiljanic


Covece znam sve al nisam trazio da mi zanovetas nego odgovor

Citat: [BM]Aleksa_Smiljanic poslato Jun 17, 2011, 20:00:17 POSLE PODNE
Covece znam sve al nisam trazio da mi zanovetas nego odgovor

Ako ne postujes pravila niko ti nece dati odgovor..i da bas suepr..jebe se tebi neka se drugi muce daj mi ovo uradi daj mi ono uradi!!!!!!!!

RADI SAM!!!!!!!!!!!!!


Stavi u svoj status: "Dragi Mozgu, nedostajes mi :)"
Poslednja Izmena: Jun 17, 2011, 20:04:16 POSLE PODNE od Ralph
//

NON STOP SAMPER ajde ti se ne javljaj povodom pravila.....ti ih najvise krsis na ovom forumu....a Aleksa pa objekte ubacujes pod public OnGameModeInit() tj nastavis samo niz objekakte gdje je stao taj ciji je mod!

A kakav ti bude warning, ako si na pravo mjesto stavio onda moze samo biti
loose identation...jel to?

Citat: Ralph poslato Jun 17, 2011, 20:03:41 POSLE PODNE
Citat: [BM]Aleksa_Smiljanic poslato Jun 17, 2011, 20:00:17 POSLE PODNE
Covece znam sve al nisam trazio da mi zanovetas nego odgovor

Ako ne postujes pravila niko ti nece dati odgovor..i da bas suepr..jebe se tebi neka se drugi muce daj mi ovo uradi daj mi ono uradi!!!!!!!!

RADI SAM!!!!!!!!!!!!!


Stavi u svoj status: "Dragi Mozgu, nedostajes mi :)"
Jbt al si ti . . .jel ti kontas da sam nov u pawnu neznam jos nista puno kako se koristi program . . . jbt ja sam zamolio da mi moze neko pomoci

Citat: [BM]Aleksa_Smiljanic poslato Jun 17, 2011, 20:08:06 POSLE PODNE
Citat: Ralph poslato Jun 17, 2011, 20:03:41 POSLE PODNE
Citat: [BM]Aleksa_Smiljanic poslato Jun 17, 2011, 20:00:17 POSLE PODNE
Covece znam sve al nisam trazio da mi zanovetas nego odgovor

Ako ne postujes pravila niko ti nece dati odgovor..i da bas suepr..jebe se tebi neka se drugi muce daj mi ovo uradi daj mi ono uradi!!!!!!!!

RADI SAM!!!!!!!!!!!!!


Stavi u svoj status: "Dragi Mozgu, nedostajes mi :)"
Jbt al si ti . . .jel ti kontas da sam nov u pawnu neznam jos nista puno kako se koristi program . . . jbt ja sam zamolio da mi moze neko pomoci


a admini su napisali pravila kojh se trebaju pridrzavati i pocetnici i oni koji sve znaju o skriptanju..pa ja reko ako ces ti kenjati i krstiti pravila mogu te i ja zajebavati
//

E jbg sta sad Sve sam vec ubacio sry stvarno sad neznam sta sad da radim kao da obrisem sto sam ubacivo

dragan12

Sine sta ti njemu radis. Vidi:
1) Nesto nema sanse da ti stoji ovako CreateObject(CreateObject(5155, 3696.221680, -1802.311768, 9.943213, 0.0000, 18.0482, 311.0628); Dovoljno je samo da obrises ovo: CreateObject(
2) I takodje nmz ovako da stoji fali ti "," i te zvezdice ti netrebaju znaci lepo selektujes zvezdice i pritisnes "," i one se cudom zamene sa zarezom.
CreateObject(3330, 3651.739258, -1906.6791*** 0.454979, 0.0000, 0.0000, 257.7271);

Citat: sampzone poslato Jun 17, 2011, 20:04:21 POSLE PODNE
NON STOP SAMPER ajde ti se ne javljaj povodom pravila.....ti ih najvise krsis na ovom forumu....a Aleksa pa objekte ubacujes pod public OnGameModeInit() tj nastavis samo niz objekakte gdje je stao taj ciji je mod!
Hvala Puno evo smanjo sam warninge

Citat: sampzone poslato Jun 17, 2011, 20:28:07 POSLE PODNE
SAMPER samo skupljac postove....kad neznas da pomognes suti....! no problem ALEKSA
Ovo nije svadalica nego pomoc u vezi pawn skriptanja ako nemozes pomoc nemoj postat.
Takoder i za non stop samwer
Citat: Non-Stop Samper poslato Jun 17, 2011, 20:33:57 POSLE PODNE
Citat: sampzone poslato Jun 17, 2011, 20:28:07 POSLE PODNE
SAMPER samo skupljac postove....kad neznas da pomognes suti....! no problem ALEKSA

Ajde ja samo kažem kad on nezz otvorit neku temu da lijepo po pravilima a ne ovako!!
@ Aleksa kada psotas temu nemoj evo vam pa mi uradite nego postaj lin ije i erore ili wanringe sta ti izbaci pa da ti mogu pomoci.