[FS] Bag

Započeo System32, Jun 16, 2011, 17:03:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


~ Uvod ~

Jedna moja Filterskripta, radena oko 30 minuta (S testanje), predložio je Neno pa eto rekoh da napravim!
Znači radi se o tome da kad odete u 24/7 kod Burga stanete na pickup i uzmete torbu iz dijaloga, stvori vam se torba na leÄ'ima, a maknit ju mozete s /rmbag


~ Verzija ~

Sumnjam da će biti jos koji update jer neznam ima li jos koji objekt s torbom tako da...

~ Video ~

Klikni me!

~ Download ~

Pastebin

~ Instalacija ~

Kopirajte sve s pastebina, otvorite pawno s novim dokumentom! Izbrišite sve iz novog dokumenta i zaljepite ovaj s pastebina! Idite na File>Save As i spremite ju s imenom torba i nakon toga pritisnite F5! Otvorite server.cfg i pod liniju filterscripts dodajte torba! Budite sigurni da ste torba.amx stavili u folder filterscripts

~ Zasluge ~

System32


Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Svidja mi se samo mal otorba velika,ahah xD

...Neno...

Bravo brate,extra odradjeno,samo napred. :) Nego,mogao si neku drugu torbu,a ne ovu.. :D

Dobra FS..Dobra ideja a jos bolje uradjeno ;)
Respect to:mafica .pwn




hvala,
torba je prevelika jer nema druge (Mozda ima ali nisam nasao)
Ako nadem jos koju torbu bice update^^

Ovo je super za pljackanje banke na RP serverima :D
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Dobro je :)
samo je problem sto nece radit na svim skinovima tj. oce ali ce nosit npr. glavu u torbi xP

Hahahahah extra je, i super je kad pljackas banku ;)

hvala :D

Karike  A znam da ce na drugim skinovima izgleat usranao a jbg, moze se to napraviti amo neznam kako a i nemam vremena, radim na jednoj drugoj "vecoj" FS
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √