Trazi se donator za GTA Balcan |2010|

Započeo U.S.A, Decembar 28, 2009, 01:13:26 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

[CH]grudvo

naravno da ima, al eto oni misle stave banner ovde i imaju posjetioce xD

Ja ne placam nista, na neko vrijeme im mogu posudit a onda nek se snadju!  ;D

Correlli

Citat: CroCommunitY poslato Decembar 30, 2009, 01:29:43 PRE PODNE
iako mislim da se vc-mp nerazlikuje po skriptanju puno vise od sampa
VC:MP koristi mIRC skriptni jezik (velika razlika od PAWN jezika), a za novu verziju su rekli da će koristiti PAWN jezik, a te nove verzije nikad doćekat.
Poslednja Izmena: Decembar 30, 2009, 01:38:09 PRE PODNE od Don Correlli

Haha, kao prvo su našli nas kopirat a kao drugo, ćim nemaju para za domenu, nije to neki ozbiljan projekt...

Nemate šanse da se mjerite sa gtabalkan.com ... Imamo vlastiti CMS a ja dovršavam download bazu gdje će se moći registrirati svi i dodavati modove, bit će lijepo poslagano i uredno, a Josip se stvarno trudi na portalu i forumu, a tu je i development blog... Trenutno imamo preko 200 posjetitelja dnevno, a biti će i više poslije download zone i redizajna te upgradea CMS-a

Svaka čast na trudu, ali ako nemožete dovoljno ozbiljno shvatiti projekt da sakupite 60 kn, onda mislim stvarno... Nemojte izaći 3 tjedna van, gladujte na marendi i evo novca...

A niÅ¡ta, najbolje da ja otvorim www.balcan-samp.com  ;D
Poslednja Izmena: Decembar 30, 2009, 23:24:03 POSLE PODNE od [ST]Injection

Citat: [ST]Injection poslato Decembar 30, 2009, 23:21:17 POSLE PODNE
Haha, kao prvo su našli nas kopirat a kao drugo, ćim nemaju para za domenu, nije to neki ozbiljan projekt...

Nemate šanse da se mjerite sa gtabalkan.com ... Imamo vlastiti CMS a ja dovršavam download bazu gdje će se moći registrirati svi i dodavati modove, bit će lijepo poslagano i uredno, a Josip se stvarno trudi na portalu i forumu, a tu je i development blog... Trenutno imamo preko 200 posjetitelja dnevno, a biti će i više poslije download zone i redizajna te upgradea CMS-a

Svaka čast na trudu, ali ako nemožete dovoljno ozbiljno shvatiti projekt da sakupite 60 kn, onda mislim stvarno... Nemojte izaći 3 tjedna van, gladujte na marendi i evo novca...

Dodajte i sekciju za pawno skripte i za mape.  ;)

Citat: Marijan poslato Decembar 30, 2009, 23:22:48 POSLE PODNE
Citat: [ST]Injection poslato Decembar 30, 2009, 23:21:17 POSLE PODNE
Haha, kao prvo su našli nas kopirat a kao drugo, ćim nemaju para za domenu, nije to neki ozbiljan projekt...

Nemate šanse da se mjerite sa gtabalkan.com ... Imamo vlastiti CMS a ja dovršavam download bazu gdje će se moći registrirati svi i dodavati modove, bit će lijepo poslagano i uredno, a Josip se stvarno trudi na portalu i forumu, a tu je i development blog... Trenutno imamo preko 200 posjetitelja dnevno, a biti će i više poslije download zone i redizajna te upgradea CMS-a

Svaka čast na trudu, ali ako nemožete dovoljno ozbiljno shvatiti projekt da sakupite 60 kn, onda mislim stvarno... Nemojte izaći 3 tjedna van, gladujte na marendi i evo novca...


Dodajte i sekciju za pawno skripte i za mape.  ;)

Tnx na ideji
Poslednja Izmena: Decembar 30, 2009, 23:25:25 POSLE PODNE od [ST]Injection

ScorpioN

ma daj molim te.. evo ti i za 40kn domena jebt..

www.lovingdomains.com ;)
i preusmjeris nameservere na besplatni hosting