Cpanel

Započeo Boris_, Decembar 27, 2009, 16:33:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozz.. Dali bi mi mogao neko reci de bi mogao skinuti game cpanel pa da postanem hoster

.. Znaci znam sve imam dobar upload i sve samo mi treba ovo pomoci :)

ja sam guglao ali ne nadjem =)


SRETAN BOZIC!!!!! SVIMA!!

Jednostavno napravis sam cpanel, mislim da neces naci free...


Sa php programsim jezikom....i ostalima

_MaX_PaynE_

Evo pogledaj DINKO samo ovo....hoce covjek da postane HOSTER, a nema pojma o HOSTANJU....dijete prvo moras nauciti DOSTA toga pa da postanes HOSTER.....LP

Citat: _MaX_PaynE_ poslato Decembar 27, 2009, 17:37:26 POSLE PODNE
Evo pogledaj DINKO samo ovo....hoce covjek da postane HOSTER, a nema pojma o HOSTANJU....dijete prvo moras nauciti DOSTA toga pa da postanes HOSTER.....LP

Dje mene izvuce xD.Ovo sam procito 10puta i samo sam se nasmijo i prvo mi je sjelo na pamete "Ma pusti *****" i otiso dalje gledat xD.Pusti ga,neka bude hoster ahahah,moze hostat 1 server s 1/1 i bit ce mu lagg xD.

_MaX_PaynE_


Citat
Dje mene izvuce xD
jbg ti mi prvi pade na pamet....:PPPP....ali evo vidis o cemu ti pricam tako i onaj hoce da ima svoj "SERVER" nekazem ja nista neka ima....., ali brate sta ce mu kad nece znati ni bug popraviti,.....:D :P ....., a ovaj ce mi HOSTATi moj server cim osnuje firmu......


======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









E  ja ne kontam kako im to  pada na pamet...ja bi bio hoster...kad ces imat masinu kako treba javi mi se kupujem kod tebe :D :'(

[CH]grudvo

ma ova djeca probaju sve i dosadi im nakon 3 dana :D

_MaX_PaynE_

Citat: [CH]grudvo poslato Decembar 27, 2009, 22:11:05 POSLE PODNE
ma ova djeca probaju sve i dosadi im nakon 3 dana :D
ma bash tako.....ali ja ne kontam sve hoce na gotovo..., otvara server i trazi skriptera :D.....sve hoce na gotovo nimalo da se prvo potrudi i kaze ne znam, probao sam, moze mi neko pomoci...nego samo "mozete mi ubaciti to u skriptu" pa jbt probaj pa ako ti neide reci.....