[MAP] Los Santos Wang Car-Ownership

Započeo Gotti747, Maj 21, 2011, 13:02:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav,

posto vecina pravi auto-salone, tj edituju Grotti ili neki drugi, odlucio sam da izmapujem jedan unikatan autosalon u Los Santosu, sa unikatnim enterijerom Takodje, Auto-Salon se nalazi na jednom specificnom mestu, uzivajte:

http://img694.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=mtascreen20110524125216.png

P.S: Zbog slabog ocitavanja objekta, nisam uspeo da uhvatim ceo ownership, ali je ceo sastavljen na foru Stakla-zid-stakla-zid itd...
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Extra!
Jel ti ovo radiš za svoj neki RP server ili čisto rekreativno? :D

Hvala, sto se tice RP moda - krenuo sam sa drustvom "rekreativno" da editujemo Intelexov mod, (mod koji je skoro objavljen na samp-forums, nije GF edit), mada tu samo za sada ubacujem neke mape, nisam jos poceo sa prevodjenjem i to, jer imam dosta obaveza oko skole i RL-a a i na prvom mestu posle toga (sto se sampa tice) mi je CH:FR..
Poslednja Izmena: Maj 21, 2011, 13:09:49 POSLE PODNE od [CH:FR] Gotti
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri



Super je 10/10

|| Edimax Admin || Edimax Mapper ||






Hvala svima
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Bravo Gotti care... ideje su ti odlicne svaki dan smislis neku univerzalnu 10/10

Member since: 26.04.2010.

Hvala  ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

dobra ti mapa 10/10










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda