[POMOC]Kako staviti?

Započeo |Xeptic| Führer, Maj 20, 2011, 22:51:43 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:LARP
Detaljan opis problema:Evo ovako,yanima me kako svakih 5 ili 10 nezz koliko otprilike na loginu ono sliku da ti mjenja znaci ja vec iman jednu sliku i zelim da na toj slici u chatu pise Dobrodosli itd . i da ih vise ima ... ja cu pisati tekst neka ih ima oko 3-4 ako moze.
Dio skripte:
public OnPlayerRequestClass(playerid, classid)
{
new string[768];
PlayerPlaySound(playerid, 1068, 0.0, 0.0, 0.0);
PlayerInfo[playerid][pModel] = Peds[classid][0];
    if(IsPlayerNPC(playerid))
{
    SpawnPlayer(playerid);
return 1;
}
if (RegistrationStep[playerid] == 0 && gPlayerLogged[playerid] != 1)
{
ClearChatbox(playerid, 8);
format(string, sizeof(string), "Uvijeti koristenja", Version);
SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW, string);
SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW2, "Test RolePlay/DM Uvijeti i Pravila ");
    new message[] = " \n\n\nDobro Dosli na Test Server.\nOvaj Server postuje pravila pa molimo vas da i vi postujete.\n\nUvijeti koristenja:\nNick mora biti u formatu Ime_Prezimei mora biti realan\nObavezni ste postovati druge igrace na serveru, kao sto su i oni obavezni\n\nPrivatnost vasih podataka:\nBalkan Stories Team nikad nece odat podatke iz vaseg korisnickog racuna,u to mozete biti sigurni.";
new message2[] = "\nZabranjene stvari na serveru:\nKoristenje modova koji vam donose prednost nad drugim igracima (cheat modovi)\nIskoristavanje bugova na serveru (bugabuse)\n\nPrestanak koristenja racuna na Test RP:\nBalkan Stories zadrzava pravo uklanjanja racuna igraca ukoliko se on ne pridrzava pravila!!.";
format(string, sizeof(string),"%s %s",message,message2);
ShowPlayerDialog(playerid, 1244, DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Test RolePlay/DM Uvijeti i Pravila",string,"Slazem se","Izadji");
SetPlayerCameraPos(playerid, 308.0582,-1599.6960,114.4219);
SetPlayerCameraLookAt(playerid, 515.1088,-1849.9968,4.3695);
//PlayerPlaySound(playerid, 1187, 0.0, 0.0, 0.0);
PlayerInfo[playerid][pModel] = Peds[classid][0];
SetPlayerTeamFromClass(playerid,classid);
}
else
{
SpawnPlayer(playerid);
}
return false;
}

Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):