[pomoc] Nema ih pa ih ima

Započeo [TS] Killer NO. 1, Maj 18, 2011, 20:20:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Ravens Roleplay
Detaljan opis problema: Uradim Compile Nista nema..ostavim dok odem na BS nesto..ponovo odem Compile ne znam ni ja zasto..najednom 26 errora kao da sam promasio zagradu :S a uopste nista dodavao nisam :S
Dio skripte: /
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):/

sto nisi sitsnuo Ctrl + Z za korak u nazad pa probati? Ako si zatvori pawno ower  :'( sto si zadnje mecao?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: [AG] System32 poslato Maj 18, 2011, 20:21:48 POSLE PODNE
sto nisi sitsnuo Ctrl + Z za korak u nazad pa probati? Ako si zatvori pawno ower  :'( sto si zadnje mecao?

Problem je sto sam skinuo smao ravens neki taj v3 i uradim kompile sve ok...posle 26 erora..a nista nisam dodavao :S

mozda nisi otvorio pwn preko pravog pawno....to se lako moze desiti ako imas vise pawno/va na kompu

NIje...Da li moze neko da mi da zadnji Update sto je izasao Za Ravens..samo download Link... ne mogu nigde da nadjem..a sa Samp Foruma me banovalo samo kao moze download link :S

Citat: Killer NO. 1 poslato Maj 18, 2011, 20:31:02 POSLE PODNE
NIje...Da li moze neko da mi da zadnji Update sto je izasao Za Ravens..samo download Link... ne mogu nigde da nadjem..a sa Samp Foruma me banovalo samo kao moze download link :S

Uploadovacu ja jedan moj edit Raven's-a.. Slican je koristio United RolePlay... ;) Samo ima nekih BUGova koji se ne mogu popraviti... npr. u Blueberry acces padaju auta sa neba i tu kad dodjes pocne da laguje... To se moze popraviti jedino ako izbacis sva auta iz skripte...
Send cu ti PM about that ;)