[Pomoc]Problem sa Komp-om.

Započeo Nxidza, Jun 01, 2011, 13:01:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo ovako ,imam problem na drugom kompu ...Naime ja kada upalim komp i pokusam da se ulogujem odmah mi se Logout I ugasi se komp ,ako ste imali takav problem molim vas da mi pomognete jer mi je hitno potrebno da popravim to :S

Imaš virus, vjerojatno trojanac...

Idi pod safe mode i probaj : "čarobnjak za vraćanje sustava...", ili "System Recovery"...
Vrati na dan kad misliš da je sve bilo uredu...

Citat: Michaelcho poslato Jun 01, 2011, 14:01:59 POSLE PODNE
Imaš virus, vjerojatno trojanac...

Idi pod safe mode i probaj : "čarobnjak za vraćanje sustava...", ili "System Recovery"...
Vrati na dan kad misliš da je sve bilo uredu...

Ja kada probam da udjem u safe mode izbaci mi da moram da se logujem kao administrator u komp,ja pokusam pa mi se opet vrati onaj deo gde moram da se ulogujem ...:S

Imao sam isti problem, ja sam rusio sistem i sve je bilo dobro poslje, sad ne znam jel se to moze kak popravit..

Citat: Stormer.. poslato Jun 01, 2011, 14:27:33 POSLE PODNE
Nekontam di je problem.. za pola sata i srusis, i dignes windowse..

Problem je u tome sto nikada nisam dizao sistem,brat mi ima servis (vezano je za popravku racunara) i on mi je uvek dizao sistem,ali on sada nije tu ...:S

skini HDD i ubaci u drugi komp, koji radi... i onda pokrenes antivirus i ocistis antivirusom...
moja preporuka: avast, regas se... free je licenca na godinu dana...

Ubaci disk od windowsa, kad te pita "press any key..." pritisni "bilo koju tipku"...

Snadji se i samo napravi WINDOWS Repair...

Sredio sam ovo,moze lock !  :-*

Hvala svima koji su pokusali da mi pomognu.