[FS] m_Saving System

Započeo poznaticovik, Maj 15, 2011, 02:30:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

poznaticovik

Pošto dulje vrijeme nisam objavio nikakvu skriptu , pa evo jedne male. Ova filterskriptu ako namjeravate koristiti , koristite je za Freeroam modove , zapravo možete za sve osim RP. Čim uhvatim vremena napravit ću za još dosta stvari sejvanje i biti će u Y_INI u sljedećoj verziji.



OPIS


Ova filterskripta vam omogućuje spremanje novaca te scorea , znači kada se spojite na server , ukoliko nema vašeg imena u sustavu , dini će ga sam napraviti te će vam odmah dati 500$ za početak.
Kada se odspojite/otiÄ'ete sa servera , dini će pomoću funkcija GetPlayerMoney i GetPlayerScore očitati vaÅ¡e trenutno stanje Novaca i Scorea te ga zapisati u .ini fajl. Kada se spojite na server dodijelit će vam se onoliko Novaca i Scorea koliko imate u .ini fajlu.


DOWNLOAD






INSTALACIJA


1. Skinite mSaving.rar
2. Fajl pod imenom mSaving.amx stavite u mapu "filterscripts"
3. Otvorite "server.cfg" i pod redom di piše "filterscripts" dodajte "mSaving" (Ali bez navodnika !)
4. Najvažniji korak , ukoliko ovo ne napravite server će vam se sruÅ¡iti - otiÄ'ite u mapu "scriptfiles" i unutar nje napravite novu mapu pod imenom "mKorisnici"
5. Ako namjeravate editati skriptu , morate imati include dini , njega možete naći OVDJE i stavite ga u mapu "pawno/includes"


CREDITS


Dini - DracoBlue
Saving System - Matt


Ukoliko namjeravate nešto raditi sa ovom skriptom čitajte :

- Ukoliko namjeravate editati , ostavite moje ime u creditsima da ste editali od mene skriptu.
-  Nemate nikakvo pravo ovu skriptu predstavljati kao svoju bez ikakvih creditsa.



To bi bilo to uživajte.

ZicMortal

A izvor sa kojega si skinuo filterskriptu? (http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=255383)

Citat: Disney Channel poslato Maj 15, 2011, 02:30:22 PRE PODNE
Pošto dulje vrijeme nisam objavio nikakvu skriptu , pa evo jedne male.

Huh? Objavio si tuÄ'i radi?


poznaticovik

Citat: [ED] ZicMortal ~ poslato Maj 15, 2011, 18:53:50 POSLE PODNE
A izvor sa kojega si skinuo filterskriptu? (http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=255383)

Citat: Disney Channel poslato Maj 15, 2011, 02:30:22 PRE PODNE
Pošto dulje vrijeme nisam objavio nikakvu skriptu , pa evo jedne male.

Huh? Objavio si tuÄ'i radi?

Ja sam Matt lol :D

ZicMortal

Citat: Disney Channel poslato Maj 15, 2011, 18:58:07 POSLE PODNE
Citat: [ED] ZicMortal ~ poslato Maj 15, 2011, 18:53:50 POSLE PODNE
A izvor sa kojega si skinuo filterskriptu? (http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=255383)

Citat: Disney Channel poslato Maj 15, 2011, 02:30:22 PRE PODNE
Pošto dulje vrijeme nisam objavio nikakvu skriptu , pa evo jedne male.

Huh? Objavio si tuÄ'i radi?

Ja sam Matt lol :D

A lol >.<... nismo znali ocigledno (bar ja)

poznaticovik

Citat: [ED] ZicMortal ~ poslato Maj 15, 2011, 19:00:59 POSLE PODNE
A lol >.<... nismo znali ocigledno (bar ja)

Ma nemaÅ¡ brige , mijenjam nick jel mi dosaÄ'uju na PM , ali sada sam otkriven :D

Ovo je sporo, ali jednostavno, pohvale za trud!

poznaticovik

Citat: eXtreme poslato Maj 15, 2011, 19:04:30 POSLE PODNE
Ovo je sporo, ali jednostavno, pohvale za trud!

Sporo je , dosta staro , našao u nekoj tamo mapi , pa eto valjda će poslužiti.

Glavni razlog sporosti je dini , ali kao što sam naveo čim uhvatim vremena prebacujem u Y_Lessov Y_INI.


ZicMortal

Citat: Disney Channel poslato Maj 15, 2011, 19:05:38 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato Maj 15, 2011, 19:04:30 POSLE PODNE
Ovo je sporo, ali jednostavno, pohvale za trud!

Sporo je , dosta staro , našao u nekoj tamo mapi , pa eto valjda će poslužiti.

Glavni razlog sporosti je dini , ali kao što sam naveo čim uhvatim vremena prebacujem u Y_Lessov Y_INI.

Meni je DJson bolji >.< => http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=48439

@Matt nisam mislio na koliko brzo sacuvava i cita, vec na to kako je slozen kod...
@[ED] ZicMortal ~ dobar je :3

Povahala za trud mada ako si pravio saving system bolje da si odradio i reg/log, admin... jer malo ko ce koristiti samo za pare i score. :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri