CroElite reklamiranje!

Započeo ZicMortal, Maj 13, 2011, 18:37:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ZicMortal

Molio bih da uzmete malo vremena i pogledate ovo.

Djecaci maloljetni (poklopite se usima), otkako su dobili taj svoj novi IP i sta vec radili (a i jos od prije)... konstantno mi dolaze na server i reklamiraju!


http://www.zaslike.com/files/19nl3bz5zcijucppo8te.png

NICK - Martin_Cubrigen, IP - 78.0.70.98, TEXT - /sms 5222 ip od servera je : 184.82.107.152:7783
NICK - Ray_Corleone, IP - 93.142.188.246, TEXT - /sms 110 184.82.107.152:7783


Ovo su samo tri primjera u zadnjih dva-tri dana, sa Edimaxa... naravno, nebi ja nista rekao... ali tu je rijec o demiru i ekipi...

Stoga bih molio da ih se nekako kazni na ovome forumu... Vjerujem da postoje i drugi serveri koji su isto dobivali ovakve reklame od CroElitea...

Reklamiranje po drugim serverima samo je za jadnike poput vas Croelite.

sto nas zanima sto on tebi reklamira po serveru? Milijune teme ima o tim reklamiranjima ide te mi na .!. vise
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: [AG] System32 poslato Maj 13, 2011, 18:39:59 POSLE PODNE
sto nas zanima sto on tebi reklamira po serveru? Milijune teme ima o tim reklamiranjima ide te mi na .!. vise
Pa gle reklamiranje je zabranjeno koliko ja znam i svaki server (bar koliko ja znam) koji reklamira ali da su dokazi cvrsti je ovdije zabranjen a vlasnici dobju ban odnosno oni koji su reklamirali.

SRAMOTA !!!"

Gle zic....Ja nikad nisam bio za to reklamiranje...al oni nikako nemogu odvest igrace na njihov server neka vasi admini,gamemasteri to banaju warnaju i kickaju...ovde ce biti 100% Maknut njihov server....

Al mislim da je EDIMAX uspio server I da igraci znaju koji je bolji server i neverujem da ce iko sa edimaxa preci na TAJ SERVER!!


I da MoliM Admine ili Gmodove Da preduzmu stvari u svoje ruku i da ih kazne sa BS-a

Balkan United Community and Hosting for YOU


Uskoro Balkan United Roleplay
Kvalitetan i Povoljan Hosting www.bug-hosting.com
Balkan United Community www.bug-hq.info
Uskoro Prijave za Gmodove,GameMastere,Lidere za RPG
Za Ostale Informacije Kontaktirajte [email protected]


Proverite Zasto Smo Najbolji

Citat: [AG] System32 poslato Maj 13, 2011, 18:39:59 POSLE PODNE
sto nas zanima sto on tebi reklamira po serveru? Milijune teme ima o tim reklamiranjima ide te mi na .!. vise

Ne se*i, i ti bi reagovao isto da se to desilo na tvom serveru.

Mislim da je pametno da se kažnjavaju reklameri i ovde, tako bi se smanjilo reklamiranje jer bi brinuli za BS accaunt.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


SoNNix

Kao prvo,martin je reklamirao,cjeli dan me je molio za admina da ce dovest igracee. to me ne zanima!

Mikic95

Hhh,  http://zaslike.com/viewer.php?file=xx6bct03q1sim0hpqus7.png
Al mogu po cijele dane reklamirati po drugim serverima i opet neće uspjet zato Å¡to su joÅ¡ uvijek mala gov*a   :D
ÄŒak od ovog Ray Corleone (ownera CE) brat igra kod nas na serveru i on govori kako ovaj reklamira po drugim serverim  ::)

Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Maj 13, 2011, 20:02:14 POSLE PODNE
Hhh,  http://zaslike.com/viewer.php?file=xx6bct03q1sim0hpqus7.png
Al mogu po cijele dane reklamirati po drugim serverima i opet neće uspjet zato što su još uvijek mala gov*a   :D
Čak od ovog Ray Corleone (ownera CE) brat igra kod nas na serveru i on govori kako ovaj reklamira po drugim serverim  ::)

Eto i meni pricas tamo sta postas teme bas koga zanima,a ovo Edimax moze da posta? za reklamiranje? a i nistha im ne kazes a meni tamo..

EDIT:
Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Maj 13, 2011, 17:24:32 POSLE PODNE
Bezveze se svađate i tu nešto raspravljate kad Balkan Street nije uopće na Službenoj listi tako da on nema NIKAKVE veze sa Balkan SA:MP.
A i te vaše neke "žalbe" na reklamiranje su dopizdil* svima. Šta misliš da se CH,BU,ED i ostali serveri stalno žale na reklamiranje, pa to bi forum bio pun tih s*anja.
Jednostavno smislite nešto kako bi mogli zaustaviti to reklamiranje i banujete igrače koji reklamiraju, jer ovim nećeš ništa puno postić.

I meni posle to pricas?



EDIT: Da se vratim na temu: od CroElite ovo nisam ocekivo jel je Sergio dobar lik i ne reklamira.
Poslednja Izmena: Maj 13, 2011, 20:10:26 POSLE PODNE od Markomen
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

Citat: Markomen poslato Maj 13, 2011, 20:08:16 POSLE PODNE
Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Maj 13, 2011, 20:02:14 POSLE PODNE
Hhh,  http://zaslike.com/viewer.php?file=xx6bct03q1sim0hpqus7.png
Al mogu po cijele dane reklamirati po drugim serverima i opet neće uspjet zato Å¡to su joÅ¡ uvijek mala gov*a   :D
ÄŒak od ovog Ray Corleone (ownera CE) brat igra kod nas na serveru i on govori kako ovaj reklamira po drugim serverim  ::)

Eto i meni pricas tamo sta postas teme bas koga zanima,a ovo Edimax moze da posta? za reklamiranje? a i nistha im ne kazes a meni tamo..

EDIT:
Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Maj 13, 2011, 17:24:32 POSLE PODNE
Bezveze se svaÄ'ate i tu neÅ¡to raspravljate kad Balkan Street nije uopće na Službenoj listi tako da on nema NIKAKVE veze sa Balkan SA:MP.
A i te vaše neke "žalbe" na reklamiranje su dopizdil* svima. Šta misliš da se CH,BU,ED i ostali serveri stalno žale na reklamiranje, pa to bi forum bio pun tih s*anja.
Jednostavno smislite nešto kako bi mogli zaustaviti to reklamiranje i banujete igrače koji reklamiraju, jer ovim nećeš ništa puno postić.

I meni posle to pricas?



EDIT: Da se vratim na temu: od CroElite ovo nisam ocekivo jel je Sergio dobar lik i ne reklamira.
Pa sergio nije ni reklamirao vec neki lik tamo ,ja msm da je on super mod na njihovom forumu a sada nzm sta je na srvu .

Mikic95

Citat: Markomen poslato Maj 13, 2011, 20:08:16 POSLE PODNE
Eto i meni pricas tamo sta postas teme bas koga zanima,a ovo Edimax moze da posta? za reklamiranje? a i nistha im ne kazes a meni tamo..
Ja sam to rekao zato što si ti pričao o nekoj Abuse službi (kao da ćeš ih prijaviti). Koja ti je onda korist bila da ovdje staviš - jer ih sigurno neće neko s BS prijaviti (osim ako to ne učiniš ti sam).


Poslednja Izmena: Maj 13, 2011, 20:18:10 POSLE PODNE od [ED] ..Hawks..

Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Maj 13, 2011, 20:16:55 POSLE PODNE
Citat: Markomen poslato Maj 13, 2011, 20:08:16 POSLE PODNE
Eto i meni pricas tamo sta postas teme bas koga zanima,a ovo Edimax moze da posta? za reklamiranje? a i nistha im ne kazes a meni tamo..
Ja sam to rekao zato što si ti pričao o nekoj Abuse službi (kao da ćeš ih prijaviti). Koja ti je onda korist bila da ovdje staviš - jer ih sigurno neće neko s BS prijaviti (osim ako to ne učiniš ti sam).



Ae sada se ne vadi procitaj bolje sta si napisao...
Ma nije problem volis vise Edimax naravno igras tamo i svidja ti se i igras i vise ces branit edimax i podrzavat sve razumem ali nerazumem znachi ja nisam reko opste cu ih prijavit abuse tek posle u zadnjemu postu ali to mozda treba mi [BF]Monk da kontakt od tog iz abuse..
Naravno nemoj sada nestho izmisljat sto nisam reko.
Dalje necu pisat u ovoj temi jel ZicMortal zna posebno owner LC-a sto se znaju 2-3 godine...I nemamo nikakve probleme izmedju nas jel smo veoma dobri i ne reklamiramo mi na njihovom serveru ni oni na nasem.
EDIT: Zic pogledaj PM
Poslednja Izmena: Maj 13, 2011, 20:29:15 POSLE PODNE od Markomen
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

Nije mi jasno,koja vam je svrha reklamiranja?? Ako se nekom igraču sviÄ'a odreÄ'eni server,i tamo ima neki postignuti cilj,neće iči nikamo.

SoNNix

Evo ja cu sad sve rec.Ja priznajem da sam reklamirao!!ali nikad nebi reklamu stavio na edimax da nije mi zic digao zivce jer se previse kurci(oprostite na izrazu) i daje warnove bez veze.i zato sam reklamirao.Mislio sam tamo ljepo igrat kupio kucu i sve.u 4 dana sam skupio 70h igre.Bili su veliki bugovi koje sam mogao iskoristavat ali nisam go**o!!eto sve sam vam rekao.i necu vise reklamirat! obecajem i tko reklamira sa CE!posalji mi pm na forumu ili ovden i nikad nece uci.Moja karijera na edimaxu je gotova

Citat: |ED|SoNNix poslato Maj 13, 2011, 23:26:39 POSLE PODNE
Evo ja cu sad sve rec.Ja priznajem da sam reklamirao!!ali nikad nebi reklamu stavio na edimax da nije mi zic digao zivce jer se previse kurci(oprostite na izrazu) i daje warnove bez veze.i zato sam reklamirao.Mislio sam tamo ljepo igrat kupio kucu i sve.u 4 dana sam skupio 70h igre.Bili su veliki bugovi koje sam mogao iskoristavat ali nisam go**o!!eto sve sam vam rekao.i necu vise reklamirat! obecajem i tko reklamira sa CE!posalji mi pm na forumu ili ovden i nikad nece uci.Moja karijera na edimaxu je gotova
a vi pljujete po CE :S

IP od tih koji reklamiraju i permanent ban..inace uvijek isti banaju kao sto si rekao...Ja sam se zic nadao da kad je nestao GG da necete vise imat problema s tim..al eto,valjda me se i sjecas :D