Balkan Streets Najgori server !!!!!!!!!

Započeo Nemanja_Simonovic, Maj 17, 2011, 22:35:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovo sam otvorio da vide svi da je supacki server i da im je krivo sto sam stalno kod njih bio jedini stalan igrac i otovio sam server snaso se  i oni Hack
Bog ce im vratiti
Potreban Skripter koji puno zna prebacivanje stvari sa jednog moda na drugi nek se javi na PM...[move]Ocekuju ga nagrade po dogovoru..[/size][/move]

Citat: [Paradox] Sonny poslato Maj 17, 2011, 23:02:34 POSLE PODNE
Kao abuse sluzba ce ti nesto pomoc xD
Upomoc hakovo mi je samp server, ma zaboli ih.
Hahaha pa naravno da ce pomoc,iskljucio im je server na dva dana zato.
A i mislim da je nekom oso net neznam tacno.
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

XxKeKoxX

Ja mogu samo da kazem da BalkanSamp nije mijesto di ce se optuzivat 2 serveri...ali brate potpuno te razumijem i ja bi isto reagirao da sam na tvom mijestu..

Jao da ti je karticu hakovo il cijeli VPS pa nesto bi uradili, ili da imas neku jaku vezu usto... ali nema sanse da ce ti ista napravit zato sto ti je srusio server od igre... Isto neki mentol je provalio da ce prijavit lika zato sto mu kopira ideju za neki auto salon... Neznam dal na ovom forumu il nekom drugom... Ma fakat kako ista mozete ocekivat od abuse sluzbe xD

Citat: [Paradox] Sonny poslato Maj 17, 2011, 23:11:14 POSLE PODNE
Jao da ti je karticu hakovo il cijeli VPS pa nesto bi uradili, ili da imas neku jaku vezu usto... ali nema sanse da ce ti ista napravit zato sto ti je srusio server od igre... Isto neki mentol je provalio da ce prijavit lika zato sto mu kopira ideju za neki auto salon... Neznam dal na ovom forumu il nekom drugom... Ma fakat kako ista mozete ocekivat od abuse sluzbe xD
Zasto ne bi mogli ocekivati?Ne razumem neke od vas,pricate nesto o abuse sluzbi a nikad ni niste dosli u kontakt sa njima ,takodje znate da oni "ne mogu nista uciniti" na osnovu price,raspitajte se malo a ne odmah kao ti , "Ma fakat kako ista mozete ocekivat od abuse sluzbe" ...Opet ponavljam,raspitajte se pa onda pricajte !:S

Citat: [Paradox] Sonny poslato Maj 17, 2011, 23:11:14 POSLE PODNE
Jao da ti je karticu hakovo il cijeli VPS pa nesto bi uradili, ili da imas neku jaku vezu usto... ali nema sanse da ce ti ista napravit zato sto ti je srusio server od igre... Isto neki mentol je provalio da ce prijavit lika zato sto mu kopira ideju za neki auto salon... Neznam dal na ovom forumu il nekom drugom... Ma fakat kako ista mozete ocekivat od abuse sluzbe xD
ovako da ti ispricam sta su uradili..kad si online na Gpanelu ti mozes stalno da proveravas..ja idem u my account i tamo samo vidi promenuta sifra ja jae vratim oni ugase server izbrisu Gmod i promene FTP sifru ja vratim sve o5 promenim sifru posle 30 min isto i tako nekolko puta upadaju an server i sve zive banuju i tako stalno stalno stalno kontas mni ej stalno ukljucen Gp dok se jejavi support
Potreban Skripter koji puno zna prebacivanje stvari sa jednog moda na drugi nek se javi na PM...[move]Ocekuju ga nagrade po dogovoru..[/size][/move]


[/quote]

Pa kad je.. :)
Meni ni najjaci hakeri nemogu srusiti!
[/quote]

8) Bolje ne izazivaj.....
btw nemoj da shvatis da ti ja prijetim, ali naci ce se neko ko ce namjerno da ti srusi  :'(

Citat: [BF]Nxidza poslato Maj 17, 2011, 23:14:00 POSLE PODNE
Citat: [Paradox] Sonny poslato Maj 17, 2011, 23:11:14 POSLE PODNE
Jao da ti je karticu hakovo il cijeli VPS pa nesto bi uradili, ili da imas neku jaku vezu usto... ali nema sanse da ce ti ista napravit zato sto ti je srusio server od igre... Isto neki mentol je provalio da ce prijavit lika zato sto mu kopira ideju za neki auto salon... Neznam dal na ovom forumu il nekom drugom... Ma fakat kako ista mozete ocekivat od abuse sluzbe xD
Zasto ne bi mogli ocekivati?Ne razumem neke od vas,pricate nesto o abuse sluzbi a nikad ni niste dosli u kontakt sa njima ,takodje znate da oni "ne mogu nista uciniti" na osnovu price,raspitajte se malo a ne odmah kao ti , "Ma fakat kako ista mozete ocekivat od abuse sluzbe" ...Opet ponavljam,raspitajte se pa onda pricajte !:S
Nije da nemogu nista uciniti nego nece... Oko servera za igricu? Pa iskoristi malo mozga...

ajd idemo igrati igru: tko posta iza mene obrisem mu account!