Komande

Započeo kizla, Januar 11, 2010, 21:20:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

kizla

Ako ja napravim neku komandu di ju mogu testat dal radi.Znam za kucni server ali za svaku komandu mi se neda posebno otvarati ispocetka

Ludi Grad

Citat: kizla poslato Januar 11, 2010, 21:20:06 POSLE PODNE
Ako ja napravim neku komandu di ju mogu testat dal radi.Znam za kucni server ali za svaku komandu mi se neda posebno otvarati ispocetka
o GOSPODE BOZE.........sledeci put prije nego otvoris neku temu.....razmisli........koda ti je tesko otvoriti nemas posla par minuta........abtw ako ti se neda kupi si HOST placaj mjesecno i isprobavaj!!!!! a ovo je tema da sam ostao bez pametne rijeci......da se nebi dzabe spamalo mislim da se treba zakljucat tema posto ce biti dosta spamanja ovde sig. sam......
LP

EDIT: kizla procitaj malo postove prije nego napises novi.....kupi si HOST od 25 slotova placaj mjesecno i probavaj.........(da mi ne govore da sam spamer i da samo skupljam postove)  ;)  ;D
Poslednja Izmena: Januar 11, 2010, 21:50:48 POSLE PODNE od _MaX_PaYnE_

kizla

Pitam mozda postoji negdje drugdje

EDIT: Kada sam pisao poruku ti si napisao prije pa nisam vidio tvoj post sorry
Poslednja Izmena: Januar 11, 2010, 22:13:15 POSLE PODNE od kizla

iako nisam imao server, koliko znam svaki put  kada ubacis komandu moras restartat server, tako da ti je isti kurac upoalio kucni server ili se ponovo reconctao na hostan server lol

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









MOzes jedino na kucnom serveru ili ako hoces placat 25 50 slotova da probavas stalno kucni server je bas fora za isprobavanje mislim da su to svi imali

na kucnom ti je zapravo lakse testat komande jer na hostu prvo moras stavit komandu pa uplodat dok se to uploda ... e onda restart dat i onda tek uc.. a to potraje :o bar vise nego na kucnom :)

ili ak ti se nedaju testat komande ljepo platis nekome da ti testa umjesto tebe ak si tak ljen.. i da jos nes (/Gmx) si cuo to za ingame ? :D nemoras izlazit pa ulazit uopce :)