[Pomoc] Pripajanje

Započeo Igor, Maj 02, 2011, 20:58:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

moze mi neko rec koje 2 tipke stisnem da recimo jedno staklo stavim na drugo?? Hitno mi je!!

HVala!
Prvi Balkanski San Andreas MultiPlayer server posjetite nas www.croherzegovina.org

Citat: Igor poslato Maj 02, 2011, 20:58:31 POSLE PODNE
moze mi neko rec koje 2 tipke stisnem da recimo jedno staklo stavim na drugo?? Hitno mi je!!

HVala!
objasni malo  bolje problem bgt nis nekontam

Mislis da ti staklo bude vidljivo sa 2 strane?

Pritisni C i onda rotiraj drugo staklo za 180 stepeni
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BU][CH:FR] Gotti747 poslato Maj 02, 2011, 21:00:23 POSLE PODNE
Mislis da ti staklo bude vidljivo sa 2 strane?

Pritisni C i onda rotiraj drugo staklo za 180 stepeni

Ima laksi nacin
Pritisni C onda F3 i Double... stavi na True ;)

SoNNix

stisnes C da ti bude s druge strane

Nee to,, vec ja imam 1 staklo, i hocu da mi 2. staklo bude na tom staklu ....

Znaci da bude vislje!
Prvi Balkanski San Andreas MultiPlayer server posjetite nas www.croherzegovina.org

Zahvati to prvo staklo, pritisni C i zatim pomocu page up-a podigni to staklo na gore.




Mafica: MTA-ov doubleside nema nikakve veze sa SA:MP-om, to ce raditi samo na MTA serverima.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

ako ti bilo sta zatreba mozes vidjeti vise ovjde   http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=4567.0
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

Hvala vam svima, page up mi je trebao :D
Prvi Balkanski San Andreas MultiPlayer server posjetite nas www.croherzegovina.org