[Pomoc]Gta IV

Započeo BloOm3R!, Maj 06, 2011, 16:53:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Imam problemcic pocukava (steka) mi gta 4 nezz zbog cega al zbog komp-a sigurno nije 4 gige grafa,3.20 procesor,1 giga grafa a instalirao sam ovako samo sam stavio lucnhgtaiv i paul.dll to sam stavio u datoteku di je gta instliralo i nista vise radi al nezz zast steka ak je ko imao problem neki kaze i cemu taj social club jel potrebno to mogu li obrisat.



No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


SKUZIO sam ja poblize problem znaci ovakav je kad ja stiscem npr tipku space 10-15 puta brzo steka tako i kad pustim isto steka al kad drzim jednu tipku radi super i kad pusti malo sacekam drugu stisnem opet radi al je problem u necem dok stiscem tak mi je stekalo drzin w i a i stisnem space steka a problem je u tipkama.zna ko u cem bi moglo biti


btw.gdje se nalazi msconfing

Idi Start i u Search programs and files kucaj msconfig.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


original IV? AKo nije skini s btjunkie Razorov crack
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

aj hvala pomogao je ovaj msconfig

Ovo je rijeseno a ovdije ide LOCK !