[TuT]Kako ubaciti mod u SA:MP I GTA_SA

Započeo [PZRPGC]Dexâ„¢.pwn a.k.a Zixâ„¢.pwn, April 29, 2011, 18:19:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Ja ne koristim modove i sve mi je odlično. :) Zašto koristit modove za već savršenu igru!? 8)




Citat: Nik Delgad.lua poslato Maj 01, 2011, 18:28:02 POSLE PODNE
Ja ne koristim modove i sve mi je odlično. :) Zašto koristit modove za već savršenu igru!? 8)
savrsena igra? Jesi ti dobro? Nisi pio danas   ??? ???
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Ti modovi koji vi instaliravate samo stvaranu nepotrebni lagg,bugove + možeš cheatat ako instaliraš mod. I vaši modovi(bar prepostavljam) samo uljepšavaju ceste,aute totalno nepotrebno. Oćete ljepšu igru? Instalirajte ENB series. ;) To je moje mišljenje o modovima.




Citat: Nik Delgad.lua poslato Maj 01, 2011, 18:28:02 POSLE PODNE
Ja ne koristim modove i sve mi je odlično. :) Zašto koristit modove za već savršenu igru!? 8)
tocno  :D















Citat: Nik Delgad.lua poslato Maj 01, 2011, 19:08:23 POSLE PODNE
Ti modovi koji vi instaliravate samo stvaranu nepotrebni lagg,bugove + možeš cheatat ako instaliraš mod. I vaši modovi(bar prepostavljam) samo uljepšavaju ceste,aute totalno nepotrebno. Oćete ljepšu igru? Instalirajte ENB series. ;) To je moje mišljenje o modovima.
Nije uzitak svakom tako.
Neko zeli imat odredjeni automobil na igrici,primjer BMW x6, i on ce ga postavit,osjecat ce se bolje kad ga vozi,imace uzitak prave igre ;)

Citat: [AG] mafica .pwn poslato Maj 02, 2011, 15:55:12 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad.lua poslato Maj 01, 2011, 19:08:23 POSLE PODNE
Ti modovi koji vi instaliravate samo stvaranu nepotrebni lagg,bugove + možeš cheatat ako instaliraš mod. I vaši modovi(bar prepostavljam) samo uljepšavaju ceste,aute totalno nepotrebno. Oćete ljepšu igru? Instalirajte ENB series. ;) To je moje mišljenje o modovima.
Nije uzitak svakom tako.
Neko zeli imat odredjeni automobil na igrici,primjer BMW x6, i on ce ga postavit,osjecat ce se bolje kad ga vozi,imace uzitak prave igre ;)
tako je, pogotov meni modovi za oruzija, Biram samo najbolje i imam mod za sva oruzija osim onih dildoa i prejbeno mi je igrat, a za ENB...Imam ga, podesio sam ga za svoju grafu i sve je lijepo, nema one nepotreben bijele boje ali uvjek mi samp crasha, nemogu ni uc :S
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

SoNNix



Citat: [ED] Williams poslato Maj 03, 2011, 00:09:30 PRE PODNE
Moglo je to i malo bolje  >:(
ok ajde mi malo pricaj kako je na EDu ne igram ga vise pa pitam malo za spr.















Citat: [SA:MP]Cent poslato Maj 06, 2011, 14:11:50 POSLE PODNE
Citat: [ED] Williams poslato Maj 03, 2011, 00:09:30 PRE PODNE
Moglo je to i malo bolje  >:(
ok ajde mi malo pricaj kako je na EDu ne igram ga vise pa pitam malo za spr.

Posljednja opomena, a sljedeci put ide prijava Co - Administratoru / Super Moderatoru !

Citat: [AG] mafica .pwn poslato Maj 06, 2011, 16:12:03 POSLE PODNE
Citat: [SA:MP]Cent poslato Maj 06, 2011, 14:11:50 POSLE PODNE
Citat: [ED] Williams poslato Maj 03, 2011, 00:09:30 PRE PODNE
Moglo je to i malo bolje  >:(
ok ajde mi malo pricaj kako je na EDu ne igram ga vise pa pitam malo za spr.

Posljednja opomena, a sljedeci put ide prijava Co - Administratoru / Super Moderatoru !
dobro vise necu