[Pomoc]GTA 4

Započeo Edimax RolePlay, April 21, 2011, 19:37:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem:Ovako imam GTA 4 na 4 CDa sve ja to uradim pokrenem instalaciju sada trazi CD2 kada idem da raspakujem .iso File trazi mi gta4-epen15-dvd1.r71 ja to imam,ja to nadjem i ono nastavi dodje dogta4-epen15-dvd1.r74i onda mi izbaci error i nece da extraktuje,skinuo sam par ovih gta4-epen15-dvd1.r74ali nece samo izbacije da je osteceno  !   C:\Documents and Settings\Danijel\Desktop\DVD 1\gta4-epen15-dvd1.r74: CRC failed in GTA IV DVD 2.iso. The file is corrupt
Iko Pomoc? Dosla instalacija do pola i nece dalje a prije sam bez problema instal :S
Ovo jes Warez ali sam ja to kupio,da nebi skidao,tako da je svejedno molim vas ne Lockajte treba mi pomoc  :'(

Nemoj pokušavati instalirati sa piratskih CDova.
Ako imaš namjeru igrati GTA 4, kupi orginal CD, od 50 / 100 eura, i onda ti garantujem da će instalacija moći.
Ja sam kupio i sve može, igram ga znaš koliko.

Pa i ja sam igrao,ali mi otisao Hard Disk,pa sam rusio sistem,i sad da intal gta 4 i nece Jbt poludi cu,a za igricu dati 50 eura? Hahahahahha Sve i da imam nebi dao :S

Pa vidi, orginal je orginal.
Ti daš za patike 100 eura, ja bih za igricu jer nemam igricu.
Ti daš za igricu 50 eura, ja bih za patike jer nemam patike.
Usporedi to malo.
Btw. Samo mi ovo reci. Igrao si sa tim CDom, što sad instaliraš sa njega ?
Poslednja Izmena: April 21, 2011, 19:59:30 POSLE PODNE od Ass Lover

Pa igrao sam GTA 4 Normalno i sada da ga o5 instal jer sam Rusio sistem,ono nece,izbacuje ono gore sta sam ti vec rekao,nece mi 2. CD nemoze da se nastavi instalacija  :(

Probaj ovako:
1.Napavi folder na desktopu recimo GTA 4 i sva 4 CD-a raspakiraj (kopiraj datoteke iz Ca u folder), jedan po jedan
2.Pokreni instalaciju iz foldera i izvadi zadnji CD pa probaj!

Nadam se da sam pomogao
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √