Najbolji GTA?

Započeo â•šâ–ºWHC † Makaveli◄╝, Maj 17, 2009, 23:46:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


playingonch

igrao sam ih sve sve sve da komentiram ...
GTA 2 - s obzirom da je u 2D, ali ipak moj prvi GTA, Solidno
GTA III    - veliki preokret u GTA svijetu, VEEEELIKI s obzirom na duljinu igre, kvalitetu i 3D prikaz, skoro pa najbolji
GTA Vice City - preso sam ga par puta, nije neki napredak na GTA 3 ali solidno, za mene na trecem mjestu...
GTA San Andreas - definitivno najbolji, njega sam najvise iscekivao, i jednostavno svi detalji koji su bolji nasuprot GTA 3 i GTA VC jednostavno zapanjujuce
GTA Liberty City Stories - mah  :-X, opet isto ka i GTA3 samo se igra drugim likom, dosadno
GTA Vice City Stories - isto ka i za Liberty City Stories, drugi lik isto pakovanje
GTA Chinatown wars - veoma jadno mogu rec, dobro ipak je za NDS, 2D je itd, ako imate NDS i idete na put uzimite, dobro za ubijat poslijepodne na putu  ;)
GTA IV - ocekivao sam vise, s obzirom na vrijeme proizvodnje, i na novosti koje su se mogle ubaciti nije bas nesto, naravno ima zgodnih detalja ali SA definitivno favorit

znaci moja ljestvica :
1. GTA SA
2. GTA 3
3.GTA VC
4 GTA 4
5. Liberty City i Vice City Stories

;)

r4z0r

Ma san andreas naravno pored tog volim igrat i sve Drivere ;)

Citat: [CH] яЧz0я poslato Maj 19, 2009, 11:18:18 PRE PODNE
Ma san andreas naravno pored tog volim igrat i sve Drivere ;)
jesi igro driver parallel lines?
Poslednja Izmena: Maj 19, 2009, 17:15:42 POSLE PODNE od >>[BF]Casper<<

ja sam glasovo za GTA II.To vam je igra buducnosti xD

r4z0r

Citat: >>[BF]Casper<< poslato Maj 19, 2009, 17:15:28 POSLE PODNE
Citat: [CH] яЧz0я poslato Maj 19, 2009, 11:18:18 PRE PODNE
Ma san andreas naravno pored tog volim igrat i sve Drivere ;)
jesi igro driver parallel lines?

na taj zapravo i mislim Driver 3 se lose pokazao igro sam ga samo na ps 2  a Driver parallel lines mi je odlican grafa boli glava ;) sam nemrem prec jednu stazu s motorom xD .

Citat: [JKJ]Rider_Pr0 poslato Maj 19, 2009, 17:17:49 POSLE PODNE
ja sam glasovo za GTA II.To vam je igra buducnosti xD
ma šta GTA II,prije da će bit GTA I to je igra i pol ;) xD

GTA sam prvi put igrao na playstation 1 i mislim da je to bio taj GTA 2, igrao sam ga jer mi je bio onako solidan ali cesto bi znao i dosaditi jer je kamera bila totalna katastrofa kao i grafika, GTA 3 sam prvi put zaigrao u igraonici i bio je zbilja veliki preokret i fenomenalan je bio, vice city sam igrao ali me nije toliko odusevio a San Andreas me najvise odusevio.

hahahha ja se jos sjecam Frenzya na gta II,moro si pobit ljude u odreÄ'enom roku hh

Najigirviji : Gta vice city
Najveci: Gta san


NAjbolja grafika i prezentacija:  Gta 4

A valjda je tako ja sam igrao samo san andreas...jesam i Vice City ali nisam sad bas igro nego vise instaliro da vidim nakon sto zakljucio da je SA bolji uninstall :D

Ma samp je jednostavno popularniji...I San Andreas...Od svih...Meni je najbolji :D

SA je najaca bila i ostala :)

GTA San Andreas uvjerljivo najbolji
L O C K
Poslednja Izmena: Maj 25, 2009, 09:45:31 PRE PODNE od [CH]Makaveli
                     
<a href="http://www.erepublik.com" target="_blank" > </a>
http://www.erepublik.com/en/referrer/Toni_IIicic
Klickajte i zaraÄ'ujte
[URL=h